Čierna stavba na pozemku - máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý večer prajem Kúpili sme si nehnuteľnosť s pozemkom o výmere cca 1200m2. Pozemok sme si vyčistili a zistili sme že cca na 300m2 je postavená plechova budova bez čísla a iba zamknuta zámkom. Stretli ste sa s tym niekto?
Odpovedať
1
2
@sysell Ešte nie😂 Kuknem na to s právnikom
Odpovedať
@ja295 a si uz v katastre zapisana ako vlastnik? ak ano a nepomoze zamknutie vlastnym zamkom a vyzva tak zavolaj policajtov nech ti pridu asistovat pri otvoreni - tak ako ked ides niekoho vystahovat 🙂
Odpovedať
@ja295 Ja by som sa netrápil. Odrazil alebo odpílil zámok, pozrel a prípadne nafotil co je tam a nechal tak. Ved dneska sa vykráda vsetko a nie je Tvojou povinnosťou strážiť a zodpovedať za cudziu vec aj ked je na Tvojom pozemku. Zberači druhotných surovín by už halu vypratali.
Odpovedať
@marcoy83 Áno som aj v katastre vlastnikom
Odpovedať
@ja295 tak by som postupoval podla toho co som napisal - aj ked je to na tvojom nemozes vediet co sa dialo predtym (mozno to len nevynali atd.) das vlastny zamok a vyzvu na dvere...
Odpovedať
@ja295 pravdepodobne tam nebude nic zaujimave ale tak treba byt obozretni. Moze tam byt nieco kradnute, mrtvola a pod. Mala sanca ale tak radsej opatrne...
Odpovedať
Heh hneď strašiť mŕtvolou. Ako je zaujímavé, že ste to riešili až teď a nie keď ste pozemok kupovali, tomu ako celkom nechápem, že prečo ste sa na to tak povediac vykašľali
Odpovedať
Profilova fotka
@ja295 najprv by som kontaktoval toho, kto vam pozemok predal, co vie o tej plechovej bude. Ak nic, tak otvor a zistis, co v nej je.
Odpovedať
Profilova fotka
@ja295 Sranda téma. Nejde mi do hlavy,že niekto niečo kúpi a vlastne nevie ani "čo" ani "kolko" ani "či je to miesto správne čo kupil". Nevyčistil si náhodou cudzí pozemok a kúpil od niekoho niečo ,ktorý tvrdil že je to to ,čo ti ukázal? Proste neskutočne. Keď niečo kúpim /nehnutelnosľ-pozemok/,predsa musíš mať minimálne kúpno -predajnú zmluvu s ohodnotením a napísane čo kupuješ a čo tam stojí.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?