Cena za vyňatie v extraviláne 2014

Vie niekto prosim vas poradit ako sa vyznat v tabulke,za vynatie podla bonity po novom, vsetci iba radia kde to najst ,ale ceny nikto nevie povedat po novom .Ak som to niekde prehliadol prosim vas prepacte .Za odpovede dakujem
Odpovedať
@miso31 my budeme vynímať v Trnave, konkrétne sme v triede bonity 2, cena za meter je 15€, a keďže je pozemok v zastavanom území extravilánu, dostaneme 30% zľavu. Keď si vyrátate, že my celkovo vynímame 180,5m2, tak tú zarážajúcu sumu si zrátate ľahko... no a samozrejme správny poplatok 33€
Odpovedať
@janulikk Dobry den dakujem za odpoved ,chcel by som sa spytat to davaju kazdemu zlavu alebo je to dane okrasom alebo je to vsade rovnak ,aj moja parcela je pred tabulou mesta a na druhej strane stoja rod domy takze by som mal na tu zlavu aj ja narok dakujem prajem prijemny den
Odpovedať
@janulikk waaaaaaaaaaw, tak to je dobra palka!!!!!!!!!!!!neskutocne!!!potreboval si na aj GP na vynatie parcely?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano , na vyňatie treba GP , my sme neplatili ani cent , bonitu určia na príslušnom pozemkovom úrade podľa mapy . Vynímali sme skoro 1000 m2
Odpovedať
@mirooslav dakujem....
Odpovedať
geometrák je treba... teda 180+27€ kolky ano je to riadna pálka @mirooslav musíte byť v intraviláne a stihli ste to do apríla 2013, však ? @janetka6 ano, skoro dve tisícky ufff všetkým tu už naozaj riadne šibe !!!! myslím v tomto štáte, nie na fóre :-) a ani nebudem spomínať, koľko PSA vyňalo v Trnave hektárov za jeden cent...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?