vinylove podlahy

16. jan 2022140

Aku vinylovu podlahu mam hladat na teplovodne podlahove kurenie. Nechcem lepenu. Aku max. hrubku mam pozerat, prip. aku kvalitnu znacku (vyrobca)? kde sa oplati kupit vinylove podlahy. Pozeram, ze predajne ako obi a merkury maju lacne aj drahsie podlahy. Ako je to s kvalitou ak by som kupil drahsiu podlahu z menovanych obchodov? Ci aj tie su menej kvalitne? Dakujem za kazdu radu.

• Ako spoznam kvalitnu vinylovu podlahu od menej kvalitnej?

• @lucan21  mám lepenú a inú by som ani nechcel. Moduleo Impress. Lepší tepelný prechod ako cez dlažbu.

• @insed  je to az taky rozdiel ked je lepena, alebo klik? Keby si to clovek vedel vyskusat.

• Sponzor fóra
  • @lucan21  klik systém sa časom môže pokaziť, lepená drží naveky. V prípade poškdenia jednej alebo viac lamiel, tak lepenú odlepíš a prilepíš znovu, klikovú musíš celú rozoberať. A prechod tepla z podlahovky je cez lepenú lepší, je tam priamy kontakt s betónom. Vinyl mám aj v kúpelni, iba v sprcháči dlažba, ten istý had a dlažba je chladnejšia ako vinyl.

• Pripojím sa na toto vlakno. Chceme vinyl ale click. Ktorého výrobcu odporúčate? Poradí prosím niekto?

• Ja pozeram po quickstep ale cena je vacsia

• @lucan21  znacka gerflor

• Vinyl lepeny topka.

• My sme davali od ROCKO vinyl. Zatuak spokojnost a tepelna pohoda tak isto super - klik

• @lucan21  Čau,ja som kupoval ,,kvalitnu,, za 30€/m2 a po 3 rokoch vyzerá super

• @vajo15  super, aka znacka.

• @vajo15  vďaka za fotky.... Konečne niekto povie aj reálnu skúsenosť s vinylom po rokoch, a nie len tie superlatívy čo tu stále vidieť...

• Mňa by zaujímalo “kde udělali soudruzi z NDR chybu?”

• @lucan21  my máme od Tarkett Starfloor Click solid 55. Keď sme kupovali (2019) cena bola okolo 26€, takže nie najlacnejšia, ale ani extra drahá. Teraz neviem koľko by stála. U nás spokojnosť, zatiaľ poškodenia nevidím, až na jeden šrám v detskej izbe, ale to radšej nechcem vedieť, čo tam chlapci vyvádzali.
    Také odlupovania aké sú na fotkách o pár príspevkov vyššie, toto nemáme.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    2v1
    Interiér l Exteriér. V našej ponuke produktov si môžete vybrať dvere, podlahy a Vašu domácnosť doplníme o garážovú bránu, či exteriérové žalúzie.
    Laminátové ,vinylové a drevené podlahy od nemeckých výrobcov Classen a Kronoflooring , CPL interiérové dvere , profesionálne poradenstvo a servis .
    Články od našich partnerov
    Prečo čakať, keď je najvyšší čas pre eko-vedomé správanie?
    Bude Európa prvý klimaticky neutrálny kontinent? Je to aj na vás
    Spoznajte najmodernejšie technológie, ktoré myslia na udržateľnosť
    Archív článkov od partnerov