Vinylová podlaha Vereg mulberry

Ahojte, veľmi by som vás chcela poprosiť o radu a pomoc... Nemá náhodou niekto vinylovu podlahu vereg mulberry? S mužom sa zamýšľame nad kúpou tejto podlahy ale fotky na internete niesu vôbec lákavé, ale keď sme ju videli na predajni je zaujímavá... Tak by som vás chcela poprosiť ak ju náhodou niekto má, či by mi nemohol poslať fotku bola by som veľmi vďačná ďakujem a prajem pekný deň
Odpovedať
@nikoleta100 Dobrý deň prajem, prosím vás nakoniec ste ju kúpili? Lebo tiež hľadám foto ako je položená. Ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
@anjelik0907 dobrý deň, áno kúpili sme ju a vyzerá úplne nádherne 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahoj @nikoleta100 vies poslat foto jak to mate prosim? Aj my rozmyslame nad kupou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@anjelik0907 ahoj 😉 prosím ťa dali ste si tu podlahu či nie? Ak áno vedela by si zverejniť foto prosím alebo súkromne poslať? Ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@nikoleta100 Pekný deň prajem . Viete poslať fotku tej podlahy . Ako vyzerá keď je rozložená na podlahe . Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Dobry den prajem. Mame ju asi pol roka v kuchyni a sme spokojni. Ale chcel by som sa spyat, ci nahodou niekomu z vas nevystali 1-2 kusy na predaj ? Dali sme si urobit dvere do chodby a budu posunute trochu dalej ako sme planovali. Vdaka za info.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?