Vinylová podlaha a podlahové kúrenie

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Chceli by sme dat vinylovu podlahu do celeho domu a budeme mat podlahovku, aku mate skusenost? Mate niekto vinyl aj v kuchyni, ak ano ako je to s udrzbou? dakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
My sme kupili tuto. Chcem to pokladat na laminatove schody, to znamena, ze povrch je super rovny. Ma niekto skusenost s lepenim? Treba laminat nejako zdrsnit? Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Chcela by som poprosit o radu, mame vinyl Gerflor a pod nim teplovodne podlahove kurenie. Firma nam robila aj nivelacku pod podlahou. Na niektorych miestach sa nam rozisli priecne spoje a spravila sa medzera, volali sme dodavatela, prisli a opravili, ale po par mesiacoch sa to stalo znova. Maju to znova prist opravit, ale ja by som hlavne chcela pochopit preco sa to deje a v com moze byt problem, podlaha nebola prave najlacnejsia a bojim sa, ze casom budeme mat kade tade po dome skary a mna z toho porazi. Dakujem velmi pekne za kazdu radu ❤️
Odpovedať
@mimca77 zrejme si bohuzial nepomozete, vinyl je na klik spoj jednoducho pritenky a klik je slaby, treba ho prilepit o podklad, inak sa spoje budu rozchadzat stale...
Odpovedať
Profilova fotka
@marek_norway Dakujem za info, z coho som ale zmatena je, ze poznam vela ludi, co maju klikaci vinyl, a nikto nema taky problem ako my. Co s tym vieme robit teraz v uz zabyvanom dome?
Odpovedať
@mimca77 v prvom rade treba najst pricinu, mozno je vadna seria vinylu, mozno je tam privelka plocha bez dilatacie, mozno vam ide do podlahovky prilis tepla voda a poter ma privelku roztiaznost, tazko to posudit "od stola"...
Odpovedať
Profilova fotka
@marek_norway Dakujem velmi pekne za rady. Voda v podlahovom by mala byt v poriadku, to nam kontroloval pan, co nam robi aj reviziu kotla. Podla dodavatela najpravdepodobnejsie z toho vychadza chybna varka podlahy, aktualne cakame na vyreklamovanie a napravu, pevne verim, ze to pomoze, ak nie, tak ma asi trafi slak 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mimca77 Nechcem Vás zbytočne znepokojovať ale povedzte mi ako Vám na klikovom vinyle opravili / dotiahli / priečne spoje ? Gerfloor má fald down systém montáže lamiel . Pokiaľ sa ten rozíde , musí sa podlaha komplet až k miestu rozpojenia rozobrať , skontrolovať pevnosť kliku a znovu poskladať . Všetky iné pokusy o opravu skončia po čase rovnako a pokiaľ sa pri tom pokuse ešte aj poškodí klik , tak už nepomôže ani rozobratie a poskladanie . Ak to výrobca uzná ako reklamáciu z dôvodu výrobnej vady , pošlite mi pôdorys , naznačené dilatácie , miesta vzniku defektu , projekt uloženie hadic podlahového vykurovania a telefonický kontakt , možno nájdeme príčinu vzniku a teda aj spôsob ako problému predísť . Pokiaľ Vám to neuznajú , bude oprava zložitejšia , ale tiež sa Vám pokúsim pomôcť . Rovnako k tomu budem potrebovať všetku už uvedené podklady .
Odpovedať
Profilova fotka
@parkett_mann dakujem velmi pekne, buduci tyzden to ma prist riesit dodavatel, tak to s nimi preberiem a ozvem sa.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?