Skusenosti Vinyl GERFLOR - Creation 55 Clic

Aku mate skusenost s presne tymto typom podlahy GERFLOR - Creation 55 Clic? Vela veci ohladne vinylu citam ze sa lahko poskodi. Preto ma zaujimaju susenosti s vyhradne tymto typom vinulu od ludi co uz ju maju dlhsie. Dakujem za vyjadrenie nazoru, pripadne by bolo vhodne uverejnit foto aj s dlzkou kolko uz podlahu vyuzivate, mate polozenu. Dakujem.
Odpovedať
ja ju cez vikend začínam ukladať
Odpovedať
Za aku cenu ste zohnali? Napiste potom svoje skusenosti. Dakujem.
Odpovedať
My máme a to s tým poškodením je pravda. Nám napríklad nožičky od gauča otlacili do neho diery, tak sme niektoré kusy vymenili a na gauči komplet vymenili nožičky, odporúčam kúpiť gauč ktorý má drevené širšie nohy. Po čase sa tie otlačené diery na podlahe ako keby vrátili späť. Ďalšie čo sa mi stalo, nemám podlepenu detskú stoličku a ako som ju posuvala po podlahe, tak sa poskrabala. Treba všetko podlepit. Inak s vodou napr. problém nieje, xkrat niečo vyliate a iba som vždy utrela a ok. Bývame pol roka, ten gauč bol jeden deň položený a vytlačil diery.
Odpovedať
UP
Odpovedať
Profilova fotka
My ju mame položenú v novom byte kde ešte ani nebývame a už je poškriabaná som veľmi sklamaná
Odpovedať
Nejake foto poskodenia by nebolo mozne nahrat? Ze ako velmi sa to poskodi...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ja uz som ju celú reklamoval. Povydúvalo ju na klikoch. Dostal som druhu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
JA ju akurat kupujem Gerflor CREATION 55 rigid flor acoustic, je lacnejsia ako Parador, ale chvalili ju, uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
@uhlerado Dobrý deň, s ktorým PARADORom ju porovnávate?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku

Odpoveď na príspevok od propik69:

Ja uz som ju celú reklamoval. Povydúvalo ju na kl…
@propik69 gerfolr je cele zle .. toľko reklamácii neni na žiadne podlahy ako na túto značku . Trochu im konkuruje výrobca Decora ktorá zastrešuje výrobky Arbiton a Afirmax tiez si treba dať pozor hlavne pri zámkoch 5G !! . Gerflor robí jednotne jadra aj pre Rigid aj pre Solid clic takže zámok je rovnaký !!!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?