Podlahy Blanar

Zdravim, hladam skusenosti s firmou Uniparket zo Žiliny, p. Blanar, robia dubove podlahy. Mate niekto od nich? Ako ste spokojni? Pripadne odporucite mi spolahlivu firmu na drevene podlahy prosim?
Odpovedať
V Porúbke je Drevovýroba B+B, robí s drevom a má aj drevené podlahy Haro čo je nemecký výrobca skús pozriet
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@wiqi Dobry den, podarilo sa Vam ziskat nejake referencie? Aj my zvazujeme, no neviem sa dopatrat .... dakujem!
Odpovedať
Nakoniec sme sa rozhodli pre podlahu Barlinek a sme spokojní
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@mirkita dobrý deň, dali ste si nakoniec podlahy od p. Blanára? My sa nevieme rozhodnúť, keďže nevieme nájsť žiadnu referenciu....Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
No my sme si dali od nich robiť, a jedným slovom katastrofa, krivé sú parkety položené, komunikácia a jednanie, keď sme chceli opraviť krivú podlahu Blanar sa vytočil do obrátok že nemá na to nervy a odišiel. Chybu si nepriznal, parkety sú drahé, no takýto prístup sme nezažili. Budeme to musieť riešiť s inou firmou ktorá to bude musieť celé opraviť. Neodporúčame určite !!! Keby sme vedeli, čo to bude všetko obnasat, určite by sme sa rozhodli pre inú, serioznejsiu firmu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
My sme si dali robit podlahu od nich koncom roka 2023. Ak by som robil podlahu znovu, tuto firmu by som znovu neoslovil. Na zaciatku vyzeralo vsetko OK. Pristup v pohode, vzorky mali pekne, fotky pekne. A potom to zacalo. Problemy s terminami. Predlzovanie montaze lebo stale sa nasiel nejaky dovod. Dokoncenie pokladky a uprava bola o 5 min 12. Nie sme spokojni s vysledkom. Na parketach su flaky, nerovnosti a zvysky lepidla bublinky z olejovosku ktore dodatocne niekolko krat opravovali. No bohuzial flaky ostali. Ja nehovorim ze chyba sa nemoze stat ale bolo by fajn keby si ju vedeli priznat. Ano snazili sa chyby opravit. Ale dohodnut sa s nimi na termine case je utopia. A vrchol vsetkeho bolo ked som po poslednej oprave poukazal na to ze flaky na podlahe ostali. P. Blanar sa normalne na mna nahneval ze sa stazujem. Ze to co mame urobene je rucna remeselna praca a podlaha vydrzi 30r. Ja niesom konfliktny typ a vzdy som sa snazil jednat uprimne a vecne, nikdy som na nikoho nekrical a nevyhrazal sa. No zistujem ze to bol asi hlavny problem, sak pozrite fotky a usudte sami ci to je OK. Tuto torturu neprajem absolvovat nikomu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?