Menu Forum

Podlaha Kaindl 37236 SB

26. jún 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
218adriana
1
Registrovala sa 21. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
218adriana
1
Registrovala sa 21. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Trnava.
 Mate niekto skusenosti s podlahou Kaindl 37236 SB dub, 10.0 Natural touch? Je to vzhlad kefovanej podlahy a obavam sa udrzy. Dakujem
9. okt 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
katika82
5
Registrovala sa 7. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 9 priateľov. Oravská Poruba, okres Dolný Kubín.
  • Staviam dom
    okres Dolný Kubín
fotoportrét
fotoportrét
katika82
5
Registrovala sa 7. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 9 priateľov. Oravská Poruba, okres Dolný Kubín.
  • Staviam dom
    okres Dolný Kubín
 no ja tiež práve brúsim net kôly tomu lebo sa veľa o tom píše od tohto kaindl že sa zle udržiava ale asi je to fakt povrchom
toto som našla na jednej stránke a myslím že ten MO-matne olejovaný môže byť práve z tých starších typov ktoré sú tie problémové čo sa všade píše o nich.
Povrch podláh

Pocit zo „skutočnej“ podlahy nemôže byť produkovaný z laminátu? To nie je pravda! Povrch
a štruktúra KAINDL je taká, že je ťažké nájsť rozdiely so skutočným drevom. Program
„Allover“ zahŕňa tieto povrchy:

"AH"-starožitná textúra "BS"-prirodzene jemný "MO"- matne olejovaný

"PO"-dokonale pórovitý

A prirodzený vzhľad Kaindl One ide ďalej. Používa unikátnu synchronizovanú technológiu, textúra
letokruhov každej individuálnej podlahy sa stáva úplne realistická. T.z., že vzhľad je presne taký,
ako vyzerá - absolútne prirodzený:

"SA"- prir. vzhľad starožitnej textúry "SB"- prir. vzhľad kefovanej podlahy

"SH"- prir. vzhľad ručne kartáčovanej podlahy "SL"- prir. dlhé pásy

"SN"- prir. vzhľad orecha "SO"- prir. vzhľad duba

"SP"- prir. vzhľad pórovitej štruktúry "ST"- prir. vzhľad dlaždice
15. okt 2013 o 21:09  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rmu
3
Registroval sa 8. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 224 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
rmu
3
Registroval sa 8. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 224 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Staviam dom
 @katika82 No len ktore z tych One sa mozu zle udrziavat ...
16. okt 2013 o 22:43  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erikkovac
G Parkety
PRO

Interiér - podlahové krytiny, koberce, parkety, tapety - Okres Banská Bystrica
3
fotoportrét
fotoportrét
erikkovac
G Parkety
PRO

Interiér - podlahové krytiny, koberce, parkety, tapety - Okres Banská Bystrica
3
 Bona Spray Mop - Čistiaca sada na drevené podlahy, laminát a korkové podlahy používané v domácnostiach. Tradičným spôsobom, ako udržať podlahu v čistote bolo použiť handru, vedro s vodou a univerzálny čistiaci prostriedok rozpustený vo vode. S tým je ale koniec! S novým Bona Spray Mopom stačí naniesť prostriedok na podlahu rozprašovačom, ktorý je súčasťou mopu a jednoducho rozotrieť mopom. Bona Spray Mop obsahuje: - Bona Čistič na podlahy 0,85 l - opakovane plniteľná náplň - Bona Spray mop s otočnou hlavou - Bona Čistiaci pad z mikrovlákien, ktorý spoľahlivo absorbuje prach a nečistoty. Bona Spray Mop: - Rýchly a jednoduchý - Bezpečný na drevo, laminátové a korkové podlahy - Nezanecháva nepríjemné a mdlé stopy - Odolný, ergonomický tvar Bona výrobky nie sú toxické, a tak máte istotu, že používate to najlepšie pre vašu podlahu, pre svoju rodinu a chránite životné prostredie. Bona Spray Mop je moderný spôsob čistenia podláh určený pre moderné domácnosti.
17. okt 2013 o 18:39  •  parkety-podlahy-dvere.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peterkome
Registroval sa 26. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
peterkome
Registroval sa 26. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Liptovský Mikuláš.
 @218adriana chcem sa opytat na tu podlahu..kupila si si ju nakoniec...si s nou spokojna...ja sa ju chystam kupit teraz len vaham...vopred vdaka za info..
26. jún 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
218adriana
1
fotoportrét
fotoportrét
218adriana
1
 @peterkome ano kupili sme ju do celeho bytu okrem kupelne, kuchyne a vstupnej chodby a som s nou velmi spokojna... vyzera super a udrzba bezproblemova, bezne ju len vysavam, ked treba tak pretriem mopom. Ziadne flaky ani nic podobne sa pri mopovani netvori. Nie je na nej prach ani velmi vidiet, cize nemam potrebu mopovat kazdy den ako niektori pisu, ze su "otrokmi" podlahy.
26. jún 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to