Menu Forum

Plavajuca podlaha - Egger Dub Arlington 2V alebo Quickstep Dub LCF 050.....ak by mal niekto

8. dec 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
gabikaga (32 r.)
Registrovala sa 20. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
gabikaga (32 r.)
Registrovala sa 20. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
 Ahojte, co poviete na tieto dve plavačky??? ktora je lepsia...Egger so sparou- ci nebudu s tym problemy a ci je vhodna do mensich priestorov....alebo Quickstep bez priznanej spary??? a ak by mal niekto v reale doma polozenu, bola by som velmi rada foto emoticon emoticon vdaka, gabikaemoticon
25. nov 2015 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
aag_studio (41 r.)
Architektúra
Ing. arch. Radoslav Novák PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Prešov
PRO Shop: 12 inzerátov
10

“Tak a nazaver PRO posledna reklama mojho studia. Pevne verim, ze niektorych to oslovi a do buducnosti sa stretneme pri zaujimavych a odvaznych navrhoch a projektoch. Prajem pekny vecer. https://www.facebook.com/aagstudio/ https://www.aagstudio.eu ...Less is more...”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
aag_studio (41 r.)
Architektúra
Ing. arch. Radoslav Novák PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Prešov
PRO Shop: 12 inzerátov
10

“Tak a nazaver PRO posledna reklama mojho studia. Pevne verim, ze niektorych to oslovi a do buducnosti sa stretneme pri zaujimavych a odvaznych navrhoch a projektoch. Prajem pekny vecer. https://www.facebook.com/aagstudio/ https://www.aagstudio.eu ...Less is more...”
(Pred 10 mesiacmi)

Zo skusenosti klik systemy sa v namahanych miestach mozu jemne rozist, resp. v najhorsom pripade zalomit. Pri podlahe so skarou to bude neskor menej viditelne. Kazdopadne to berte ako krajny pripad, ktory moze a nemusi nastat pouzivanim. Dolezity je hlavne podklad, na kt. poklada a skuseny pokladac, kt. si pripadne dorovna "extremnejsie" nerovnosti. Pri podlahach so strukturou nie su bezskarove spoje az tak viditelne.
25. nov 2015 o 23:17  •  www.aagstudio.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabikaga (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
gabikaga (32 r.)
 Dakujem.... podklad by mal byt dostatocne rovny, boli nove potery robene, az na dve miestnosti, kde su parkety stare, ktore nechceme zachranovat a potrebovali by sme na ne nieco polozit aby sme sa dostali na rovnaku vysku s ostatnou podlahou....zatial nam odporucali zaliat duvilaxom aby "nehrkali" a dat bud OSB dosky alebo podlahovy polystyren....????
26. nov 2015 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mega_parket
MEGA Parket s.r.o. - parkety - dvere - montáž
Tomáš BRYCHTA PRO

Interiér - podlahy, obklady, podhľady - Okres Bratislava
3
fotoportrét
fotoportrét
mega_parket
Tomáš BRYCHTA PRO

3
 @gabikaga Je to skôr o tom čo sa Vám páči emoticon Či V špára alebo bez V špáry. Pravdou je že V špára je praktickejšie na napr. odštiepenie na okraji položenej podlahy, alebo pri údržbe podlahy s používaním vody sa Vám po dlhšom čase nebude kraj podlahy jemne dvíhať nakoľko voda bude pôsobiť v strede parkety nie na povrchu. V dnešnej dobe je materiál a hlavne spoj už na tak vysokej úrovni že pri správnej pokládke a dodržaní montážneho postupu sa nič nemôže stať.

Na vyrovnaie podlahy a položenie ,,niečoho,, na staré parkety je vhodná buď osb doska, alebo napr. kombinácia podložky o hrúbke 5-8mm a 12mm laminátovej podlahy, ktorá podlahu spevní a rozloží váhu pri lokálnom zaťažení. Čo znamená že podlaha sa nebude prehýbať a staré parkety pod, nebudú vŕzgať. Pozriet si náś youtube kanál, nájdete tam video o pružnosti 8mm laminátovej podlahy a 12mm laminátovej podlahy.
8. dec 2015 o 11:46  •  www.kupsipodlahu.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
antonmesaros (46 r.)
Anton Mesároš
Anton Mesároš PRO

Služby - ostatní majstri a remeselnici - Okres Topoľčany
42
fotoportrét
fotoportrét
antonmesaros (46 r.)
Anton Mesároš
Anton Mesároš PRO

Služby - ostatní majstri a remeselnici - Okres Topoľčany
42
 OSB dosku do interiéru!!! Na toto by mali byť konečene paragrafy.
8. dec 2015 o 12:27  •  stavia dom  •  www.amstavby.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mega_parket
Tomáš BRYCHTA PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
mega_parket
Tomáš BRYCHTA PRO

3
 @antonmesaros Môžete dať na spevnenie a vyrovnanie podlahy aj borovicovú nábytkovú preglejku za 18 EUR/m2 kľudne.
Skôr ako OSB dosky pod podlahou ktorá tvorí asi 20% obytného priestoru by som sa viac bál stavby drevodomov z OSB dosky kde je OSB doska použitá v stenách, podlahe a strope.
8. dec 2015 o 16:50  •  www.kupsipodlahu.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to