Parador MODULAR ONE - skúsenosti

3. apr 2021140

Prosim ma niekto reálnu skusenost s touto kompozičnou podlahou? Pripadne ak mate odporúčania na inu kvalitnú “zdravu” podlahu, budem rada .... Dakujem pekne

• my mame kupenu este sme ju nepolozili tak skusenost este nemam 😉

• @patusiiik  velmi som zvedava ako vyzera v priestore, na tej vzorke to moc nevidiet ,... 🙂

• ...ja som ju mal v plane kupit
    ...uz bola aj cena u predajcu dohodnuta,nakolko spoluziak so strednej,ju dakedy pokladá(...ako zivnostnik)...nechce sam verit jej dozivotnej zaruke,tak som to odriekol.
    ..ale vyzera super,musim povedat!
    ..nakoniec som kupil HARO AquaClasic Sand Eiche Landhaus Diele(velkoformátovu tusim 190mmx2050mmx9mm.
    ...ale hlavne som ju kupoval kôli tomu ,ze splna ,,modreho anjela"!!!
    celoplosne som ju nalepil,pouzivame ju este len menej ako mesiac,a paraaaaada,hlave sa nemusime bàť,ze sa to v kuchyni vyduje,ak by sa daco vylialo,a zabudli sme to zotriet.prikladam foto.
    prajem az ,,poriešite" tù,,správnu "podlahu👍

• Sponzor fóra
  • @radusko01  a to lepidlo bolo tiez ok? 🙂

• @radusko01  vyzera tiez velmi dobre 😄👍 mna inak trosku znepokojujú tie lepidla ... aj pri drevenej podlahe - tiez ak ma byt na podlahovku je lepená a este ju treba nalepit ..... samozrejme si nerobim nádeje, ze v dome nebude vsetko uplne “bio eko” ... ale toto mi pride take trosku kontroverzne, ze chceme prirodne materialy a musime ich lepiť chémiou - damozrejme to neodsudzujem a tiez je to jedna z moznosti a tazko povedat co je “mensie zlo” 🙂

• ...yo s tym lepidlom mate pravdu obaja.
    ...jedina ,,náplasť"na oko...ze je to az pod podlahou,ale vypary sa budu sirit,tak ci tak,to je fakt

• @zuzula2017  ako ste sa nakoniec rozhodli? my prave spekulujeme, rozhodujeme... medzi qucikstep laminat - majestic a parador modular one. Ja fakt neviem! Cenovo rovnaké.

• @andreaerdna  na 90 percent ideme do dreva 🙂

• Mne ju práve položili do domu, modular ONE Spirit dymovy.. Je pekná akurát teraz riešim jej ochranu, kúpil som prostriedky na to, jedným sa ma vyčistiť a druhým sa ma natrieť najprv jedna vrstva potom druhá, ešte neviem ako to resne urobiť tak som sam zvedavý ako to celé dopadne..

• Cakam na nu. Beton tmavosedy a druhe dub memory bruseny. Teraz ma dojst

• @martuska2  prosím ťa daj sem potom fotku keď ju položíte, ďakujem! 😊

• @luckapav  no to este pocka par mesiacov. Vizu s tou podlahou je takto,vuac foto u mna v albume

• No ja som si vybral Parador Modular One a uz by som to neurobil.

Potreboval som podlahu, ktora bude tepla v lete a v zime dobre povedie teplo od podlahovky. To by ako tak sedelo, aspon pocitovo; aj ked popravde to nemam s cim porovnat. No nikto sa nestazuje na chladnu podlahu.

Problem podlahy Parador Modular One je ohromna chulostivost na poskriabanie, najma pri stahovani nabytku, posuvani sedacky, skrine a podobne. Ta podlaha sa neda poskriabat ako bezna podlaha. Ona sa totiz rovno podriape.

Vrchna vrstva je extremne tenka, nema na sebe taky ten lak, co maju bezne laminatky alebo vinylove podlahy.

Urobil som pokus - mal som tri vzorky podlahy (parador modular one, parador vinyl 5.3 a bezny laminat), zobral som srobovak a rovnakou silou urobil ryhu na vsetkych troch.
    Vid foto, co to urobi na parador modular one. Na zvysnych dvoch zostal skrabanec, ale radovo mensieho rozsahu. Vrchna vrstva podlahy ModularOne sa jednoducho trha.

Parador to predava ako vlajkovu lod, ale podla mna to je vyvojovy omyl a slepa ulicka. Za chvilu to stiahnu z ponuky alebo nahradia modelom 2.0, kde domyslia tento brutalny nedostatok.

• @sarik123  dobry den, my ju mame kupenu a teraz ste ma poriadne vystrasili. Nie je moznost to reklamovat?? Ved na stranke pisu triedu zataze 23/33 co je vyssia trieda a garancia pre domacnosti je 99 rokov... Neviem teda co to presne zname a ale toto naozaj nie je v poriadku. Riesi ste to nejako?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša firma sa zaoberá poradenstvom, predajom, montážou dverí a podláh.
    Fungujeme ako maloobchod, ale aj ako veľkoobchod.
    Floor & Wall design s. r. o. - Najlepšie epoxidové a polyuretánové podlahy pre Vás! Autentické pohľadové betóny, benátske štuky...
    Laminátové a vinylové podlahy - ALSAFLOOR, KRONO ORIGINAL, EGGER, BALTERIO
    Interiérové dvere - DRE, HÖRMANN
    Drevené parkety
    Montáž parkiet a dverí

Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov