Máte položenú podlahu Classen Villa 4V dub Peoria?

Ahojte.Prosim mate tu niekto uz polozenu podlahu Classen Villa 4V konkretne Dub Peoria?Nakolko sa teraz neda behat po studiach a nas tlaci cas.Mam ju vybratu ako favorita len videla som nazivo len 1lamelu nevidela som ich polozenych viac vedla seba.Teraz otazka 😬 kto ma tuto seriu Villa 4V nie su prilis velke tie drazky? Mame deti s odrazadlami vozikmi kocarikmi atd ...muz sa mi smeje ze sa bude o tie drazky zakopavat v papuciach 😂 A ak niekto ma konkretne tento Dub Peoria prosim o foto do spravy .Dakujem krasne.Pekny den prajem 😊
Odpovedať
@ewwisko Dobrý deň, Classen VILLA 4V Dub Peoria 47214 sme aj my vybrali. Môžem poprosiť foto, ak ste ju položili? Ďakujem.
Odpovedať
@jankafake ano mame ju len nemam ziadnu foto v mobile.zajtra ked bude denne svetlo vam ju pofotim 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Budete snimi spokojna odporučam lameli pokladať zvyslo oproti oknu
Odpovedať
Profilova fotka
@jankafake
Odpovedať
@jankafake je nadherna ked je polozena v celej miestnosti.Vyzera ako drevena 😉
Odpovedať
Nejak takto u mňa
Odpovedať
Ďakujem za foto. Teraz som úplne presvedčená o správnom výbere.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@peter_kukucka_jr. A co sa týka kvality by ste ju tiež odpručili? Tiež zvažujeme túto podlahu do celého domu, tak či je kvalitná.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, tí čo ste vbrali túto podlahu - ak my, ale ešte len potery ideme robiť....Už bývate? Ste spokojní?
Odpovedať
ja mam doma drevenu s takymi drazkami ale je to svetle drevo a casom sa vsetok bordel z umyvania podlahy nachytal prave do tych drazok a zostali takmer uplne cierne. Cistenie je potom na zodratie prstov.... len postreh
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?