Má niekto kompozitnú podlahu EGGERR?

Profilova fotka
Konkrétne z týchto dvoch typov? A vedel by mi poslať foto? Ďakujem -EGGERR HOME GreenTec Classic EHD014 Kompozitná podlaha Dub Monfort prírodný 338228 -EGGER HOME GreenTec Classic EHD025 Kompozitná podlaha Dub Borovica Carpio 338051
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,pre ktoru ste sa rozhodli,tiez uvazujeme 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mravvcek Ahoj, EGGER HOME GreenTec Classic EHD025 Kompozitná podlaha Dub Borovica Carpio 338051 túto. Dali sme si poslať domov vzorky so stránky tak sme si 6vzorov a vyhrala aj tak táto 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@anavy89 mozem sa opytat, kladli ste to priamo na poter alebo ste davali este nejaku podlozku? tato podlaha ma integrovanu podlozku preto sa pytam...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@marek_norway áno tým že tam je korok tak to išlo rovno na poter 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@anavy89 Ahoj, ako ste spokojny s EGGER greentec kompozitnou podlahou? ak mate podlahove teplovodne kurenie - nieje problem s tou korkovou izolaciou?
Odpovedať
@matushco dobry den ako je to s tym korkom,s ttm prestupom tepla,aj ste zistili nieco?.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sofia223344 Korková vrstva je len jedna z viacerých, keďže je to kompozitná podlaha. Ak sa pozriete do technického listu, tepelný odpor podľa EN 12667 je 0,05 m2 K/W. To je priam ideálne nízka teplota na podlahové kúrenie Technický list: https://www.egger-home.sk/download/te...
Odpovedať
Profilova fotka
@solidway kedze je greentec podla vasich definicii kompozitna podla , ktora ma vsak iba 72 hodin garantovanu vodeodolnost - vid. oficialne informacie zo stranky vyrobcu :https//www. egger.com , ktory ju mimochodom nikde neoznacuje kompozitnou , mozete nam vysvetlit v com je teda ten vyznamny rozdiel medzi touto podlahou a obycajnou laminatovou podlahou so zvysenou odolnostou proti napucaniu = zvysenou odolnostou proti vode do 72 hodin ~ pri tomto vyrobku ? Zostal/a ste mi odpoved na tuto otazku dlzny v predchazajucej komunikacii a urcite bude zaujimat aj inych citatelov .
Odpovedať
Profilova fotka
@parkett_mann otázka je tu na tepelný prestup pri našom produkte, preto sme ho vysvetlili. Prečo tu miešate vodoodolnosť a vyjadrujete sa k niečomu, čo nemáte ani v ponuke? To si vie každý nájsť, aký je parameter pri tejto podlahe. Ak neviete, aký je rozdiel medzi laminátom a podlahou s nosnou HDF doskou, potom asi nie je na mieste radiť ostatným. Ak už chcete byť pedantný pri slovíčkach, posielame výklad slova "kompozit" v slovníku cudzích slov. Ak si všimnete, Egger GreenTec je skomponovaný z viacerých materiálov. Keďže vám tak záleží na slovíčkach, pozrite si v slovníku aj "vodoodolnosť", čo je správny tvar vami uvedeného pojmu "vodeodolnosť" Späť k téme prestupnosti - Egger GreenTec má korkovú vrstvu, ale nie je celá z korku, tepelný odpor v technickom liste je podľa EN 12667 je 0,05 m2 K/W, čo je ideálna hodnota pre podlahové kúrenie.
Odpovedať
Profilova fotka
medzi laminátom a podlahou s nosnou HDF doskou v tejto vete malo byť "laminátom a GreenTec podlahou s nosnou HDF doskou", aby nás niekto nechytal za slovíčka..
Odpovedať
Profilova fotka
@solidway kedze ste svojou odpovedou rozkosatil temu od podstatnej , cez osobnu az k jazykovednej a ja som sa na svoju jasne formulovanu otazku odpoved aj tak nedozvedel , rozdelim aj ja svoje prispevky od tych menej dolezitych a pre citaltelov nezaujimavych , az k tomu podstatnemu .
Odpovedať
Profilova fotka
@solidway tema - jazykovedne okienko . Ano spravne by sa podla pravidiel slovenkeho pravopisu malo pouzivat namiesto vodeodolna oznacenie vodoodlona . Podobne by sa laminovanej podlahe nemalo hovorit laminatova ,a viacero dalsich vyznamovo sice nepodstatnych ale pre ,, slovickarenie,, vyzivnych tem . Verim , ze tento maly pravopisny deficit neuviedol ziadneho citatela do omylu . Dufam tak aj vo vasom zaujme , kedze toto pravopisne nespravne slovo velmi casto pouzivate aj na vsetkych vlastnych webovych strankach : parador.sk , solidneparkety.sk , solidway.sk, egger-home.sk a tiez aj na afirmax.sk . Screenshoty z kazdej z nich mam k dispozicii a v pripade potreby vam ich viem poslat . Pokial teda do buducnosti budete chciet predist podobnemu faux pas , presvedcte skor ako skritizujete , ze to mate ,, doma ,, tiez v poriadku .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@solidway Tema osobny atak : Ak dovolite , pravidla tohoto fora neobmedzuju prispevky iba na komentovanie vyrobkov a tem k produktom z vlastnej obchodnej ponuky . Rovnako nepotrebujem povolenie k tomu , aby som sa vyjadril k teme , ku ktorej mam co povedat . Ako vidite nevystupujem tu v anonymite firemnejnidentity ako vy ale uvadzam v svojom profile nielen vlastny telefonicky kontakt ale aj vlastne meno a fotografiu . Je to dokazom toho , ze za svoje prispevky preberam aj osobnu zodpovednost . Prave toto asi najviac ocenuju ti , ktori ma s poziadavkou na konzultaciu oslovuju . Mozno inspiracia aj pre vas . Verte mi , ze presne viem aky je rozdiel medzi laminatom a podlahou s nosnou doskou na baze drevnych vlakien . A mojou misiou na tomto fore nie je ludom radit ale pomahat im ziskat objektivne informacie , aby sa pri svojom rozhodovani mohli citit silnejsi. P .s . - pre vasu informaciu , s podlahou s nosnou doskou greentec mam nielen osobne ale aj obchodne skusenosti .
Odpovedať
Profilova fotka
@solidway Tema wikipedia - iba male upozornenie - citovat sice nespochybnitelne ale zaroven velmi vseobecne informacie sa pri vztiahnuti na konkretne vyrobky nie vzdy oplati . Hlavne v takom pripade , kedy je charakteristika konkretneho vyrobku presne vymedzena a dokonca pre oznacovanie u vyrobcov zavazna .
Odpovedať
Profilova fotka
@solidway Tema odborna a teda aj pre citatela podstatna - spravne pomenovanie a z toho vyplyvajuce zaradenie vyrobku do kategorii charakterizujucich jeho zlozenie a teda aj vlastnosti . Urcite vam neuniklo , ze v 11/2018 , teda uz pred viac ako 4-mi rokmi bolo pre spravne zaradovanie novych podlahovych materialov / modularne viacvrstve podlahoviny / prijat askupinou najvacsich europskych vyrobcov /medzi nich patri aj spolocnost Egger / jednotna zavazna smernica , ktora sa neskor stala zakladom normy EN 16 511 - tu okrem ineho cituje aj vy na vlastnych www , z coho usudzujem , ze ju teda poznate - a ktora tieto nove druhy inovatyvnych podlahovych materialov rozdeluje do troch zakladnych skupin a viacero podskupin . Prave zakladne pravidlo , ktore odlisuje tieto 3 zakladne skupiny je rozdelenie vyrobkob podla materialovej charakteristiky zakladnej nosnej dosky . Prave zo zaradenie do tychto skupin potom vychadzaju vyrobcovia pri oznacovani svojich vyrobkou . Ako prva skupina vyrobkov je pomenovana skupina WOOD - su to vyrobky , ktorych nosnu dosku tvori drevovlaknity material a naslapnu vrstvu polymer , pripadne korok . Prave do tejto skupiny patri podlaha s nosnou doskou Greentec . Druha skupina POLYMER - do nej patria vyrobky s jadrom tvorenym nosnou doskou vyrobenou z polymerov , alebo polymerovych kompozitov / SPC , RCB , EPE , … / . Do tretej MIXED patria vyrobky , ktore maju kompozitne jadro ale nie je ich mozne zaradit do skupiny POLYMER napr. podlahy na baze MGO dosky s povrchom z drevenej dyhy , alebo viacvrstve podlahy s naslapnou vrstvou z koze a textilu … . Zasadne rozdiely medzi skupinou vyrobkov WOOD a POLYMER je aj ich spravanie sa voci vode , rozmerova stabilita , tepelna roztaznost , tepelny odpor …. . Kedze su tieto parametre pre kazdu skupinu rozdielne , tak by nespravnym zaradenim a teda aj oznacovanim takychto produktom mohlo dojst k nespravnej interpretaciii ich zakladnych vlastnosti a teda uvedenia uzivatela do omylu .
Odpovedať
Profilova fotka
V duchu tohto poslania "A mojou misiou na tomto fore nie je ludom radit ale pomahat im ziskat objektivne informacie , aby sa pri svojom rozhodovani mohli citit silnejsi." navrhujeme, aby ste vy aj my radili k téme a otázkam. My sa toho budeme držať tiež, a užívatelia budú informačne silnejší. Bude to inovatívny prístup 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@solidway Prekvapuje ma , že sa vyjadrujte práve a iba k tomuto príspevku a žiaľ ani nedokážem pochopiť čo presne chcete vetou ,, navrhujeme, aby ste vy aj my radili k téme a otázkam ,, ale s tým asi dokážem žiť . Očakával som skôr , že sa vyjadríte k tomu príspevku , ktorý zachýtava odbornú a teda aj hlavnú podstatu našej komunikácie a ktorý som z toho dôvodu zámerne publikoval ako posledný . Iba malá rada na koniec . Pokiaľ chcete v diskusii adresovať svoj príspevok konkrétnemu prihlásenému užívateľovi , kliknite dolu pod príspevkom na Odpovedať , inak takáto odpoveď negeneruje notifikáciu a môže sa teda stať , že si ju ani neprečíta .
Odpovedať
Profilova fotka
@parkett_mann ďakujeme za tip 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od parkett_mann:

@solidway kedze je greentec podla vasich definici…
@parkett_mann https://www.egger-home.sk/kompozitne-... maju na stranke napisane kompozitna podlaha
Odpovedať
Po prečítaní tejto témy sa mi potvrdilo, že smäd je veľký učiteľ.. páni.. na toto je naozaj dobrý alkohol. Dokonca dodáva odvahu reagovať nie s polročným oneskorením... na budúce si pošlite zamračený emotikon alebo si nekliknite na Vašich stránkach na "páčik"... a nespamujte toto fórum.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od anavy89:

@mravvcek Ahoj, EGGER HOME GreenTec Classic EHD02…
@anavy89 dobrý vecer, rozhodli ste sa nakoniec pre niektorú z týchto podláh?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od miraaa21:

@anavy89 dobrý vecer, rozhodli ste sa nakoniec p…
@miraaa21 áno
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?