Kompozitné podlahy H₂O Floor

Ahojte, máte niekto skúsenosť s touto značkou kompozitnej podlahy? Ďakujem moc. Prípadne akú by ste mi odporučili v normálnej cene nie 50e 😄 dakujem
Odpovedať
H2O Floor nie je kompozitná podlaha.
Odpovedať
Co je normalna cena? Najlacnejsie kompozity zacinaju od 22€, priemer je +- 30€/m2.
Odpovedať
@wawel preco by nemala byt? Mam momentalne v aute vzorku, je na nej uvedene, ze je kompozitna, rovnako aj na nete. Je to kompozit dreva so zivicou.
Odpovedať
Vylepšený model laminátovej podlahy so zníženou napučavosťou dosky. Tiež som ju niekedy chcela. Vraj ju predajcovia zle označujú. Kompozity sú drahšie.
Odpovedať
@wawel mne to staci. Pre mna to bolo lepsie rozhodnutie, ako cisty laminat. Ma uzasny certifikat na emisie a tepelny odpor 0,07. Co bezne laminat maju nieco cez 0.1. Takze super.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@sadell prosím ťa máte ten kompozit aj ja nad ním uvazujem
Odpovedať
@pirhina kupila som ho. Zatial stoji naukladany v balikoch v pracovni a caka, kym sa oblozi a vymaluje.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Má to už niekto položené? Nejaké skúsenosti? Rozmýšľam to položiť na takmer celé prízemie (obývačka, kuchyňa, jedáleň, chodba).
Odpovedať
@durike01 my sme dali do celého domu kompozit egger a je taká dosť drsna čo necítiť iba keď umyvam sa to horšie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
H2O Floor je na dotyk teplejsia ako laminat?
Odpovedať
Profilova fotka
@paulus33 H2O od KronoOriginal sa ako novinka predáva už pod názvom ORGANIC, a kolekcia FLEX na korkovej podložke je určite teplejšia ako lamináty.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?