Firmy realizujuce liate podlahy-recenzie

Ahojte. Prosim o odporucanie firiem na realizaciu liatych podlah konkretne do kupelne (polyuretan alebo mikrocement) v Bratislave. Nasla som niekolkych, napr. fwdesign.sk, monoto.sk, dizajnovepodlahy.sk, liatepodlahy.sk, ale neviem k nim dohladat takmer ziadne referencie. Prosim, s ktorou z tychto firiem mate skusenosti? Dobre/zle. Budem vdacna za akekolvek info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den. Nám robila podlahy firma profloor.sk boli sme spokojni.
Odpovedať
@medzev Vidite, na tu som zatial nenarazila, dakujem🙂 Mate tu podlahu uz dlhsie? Aj v kupelni?
Odpovedať
Profilova fotka
@matarka mame ju pol roka, realizácia super, ziadne bublinky nic. Mame ju vo vstupnej chodbe obyvacke a kuchyni. V kúpeľniach nie.
Odpovedať
@medzev zdravim.mozem poprosti foto?a paru otqzok? 1..mate pod tym podlahove kurenie? 2.je to teple na dotyk aj bez kurenia? 3.preco to nemate v kupelni? kolko vychadza cca cena na m2 uz komlet.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@stefan222 podlahovka pod tym je, ked da topí na cca 23 c je to teple, na dreve to necítiť tak a kupelna tam sme chceli terazzo tak preto. A aj cena. O kúpeľniach som ani neuvažovala pacila da mi tam dlažba. Fotky su v mojom albume nieco poslem aj tu.
Odpovedať
dakujem a je to na dotyk teple aj ked nie je podlahovka zapnuta?v lete napr
Odpovedať
@medzev Vyzera paradne!
Odpovedať
Profilova fotka
@stefan222 oproti dlažbe teplejsie ale oproti drevu nie. Podlahovka teraz stale trosku funguje. Ja chodim doma stale bosá. Hed bude horuco urcite to studene nebude. Mozno by som to prirovnala k laminátu ci sa tyka tepelného komfortu, pretoze dlažba je chladnejšia. Nevýhoda je ze na mojej farbe vidno kazdy vlas a troska sa smyka ale to je prirovnanie len oproti drevu. Ked je mokra nie je šmykľavá ako trebars lesklé dlažby. To nie. Umyva sa perfektne.
Odpovedať
@medzev a kolko cca ta sranda cela stoji?aj s pracou?to je to.z.profigleoor?vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@stefan222 je to firma profloor.sk 60m 4000 eur. Dajte si urobit cenovú ponuku, nas to vyslo tolko. Ano uz s prácou. Trvalo to asi 4-5 dni.
Odpovedať
@medzev ste zlata dakujem. len este ked mozem neake rady podla coho ste si vyberali podlahu?
Odpovedať
Profilova fotka
@stefan222 boli sme pozriet u jednej pani, pacila sa nam vybrali sme rovnsky odtieň a mat. Ja mam farbu RAL 1015 slonova kosť. Vraj celkom biele nie su dobre. Lepsie su bud so jemne sivým alebo slonovym odtieňom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej ja som zisti.ze biela v dome bude max stena. ziadny obklad ani dvere ani nabytok nic biele nesmie byt u nas
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@kape Dakujem. Vlastna skusenost? Veru som uz postrehla aj nie velmi pozitivnu referenciu, ale na FB maju same chvaly, az trochu divne mi to pride.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@kape To ma mrzi. Snad aspon vysledok je v poriadku a dobre sa vam byva.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@medzev Dobrý deň, prosím Vás chcem sa spýtať ohľadne podlahy. Na jednej stránke som sa dočítala ohľadne polyuretánovej podlahy, že po dlhšom zaťažení (stôl, skriňa, gauč..) zostáva podlaha pretlačená a nevráti sa už naspäť. Nemáte s tým zatiaľ osobnú skúsenosť? Ďakujem 🙂
Odpovedať
@medzev Ak to niekomu pomoze, mame epoxidpodlahu cca. 8 rokov v celom dome, pocitovo teplejsie ako laminat ale jednoznacne chladnejsie ako drevo. Farba +/- ivory/slonovina, vidiet vlasy, odrobinky a pod. viac ako na clenitej/strukturovanej podlahe. Co mi viac vadi, je skutocnost, ze UV ma vplyv a vzhladom na neclenitost podlahy je vidiet rozdiel medzi prekrytymi castami a tymi, na ktore UV posobi. Je to zrejme ako u vacsiny materialov, ale tu to je pozorovatelne okom viac.
Odpovedať
Profilova fotka
@pukatchka Dobry den. Podlahu mame 1 rok zatial nevidim ziadne zmeny co sa tyka nábytku, otlačky vobec, fareňbne rozdiely tuez zatial nie. Neviem co to spravi po rokoch ale myslim si ze otlačky a priehbeniny nebudu. Na to je podlaha dost odolná skor tie farebne rozdiely.
Odpovedať
@vysoketatry určite pomohlo, ďakujem pekne 🙂 @medzev Ďakujem pekne. Vyzerá to naozaj veľmi pekne, čisto a aj útulne😍. Máte to krásne, pekný deň ☺️
Odpovedať
Ahojte, chcem sa vás opytať, či niekto z vás nemá skúsenosti s haha firmou Grand international group sro, konatel David Kostolnik. a zaroven vas varovat pred nim, ruky PREČ od tohto cloveka, nie len že nás oklamal s pouzitim materialu, ale este nas aj okradol a klamal, nedodrzal stanoveny cas a zavadzal non stop. peniaze mal vyplatene , ziadnu fakturu od neho nemame, pretoze on jednoducho sa zbalil a odisiel. znicil nam pracku, mraziak a rozbil sklokeramicku dosku, zachod je zniceny, samovolne si pouzivali nase veci a flakali sa. teraz sme ostali bez strechy nad hlavou s malym dietatom a bez penazi. podali sme trestne oznamnie, bol privolany aj znalec na stavby a korektnost, a podobne. chcem sa opytat, ci s nim nema nikto skusenosti, dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Východné slovensko. Anhydrit realizácia 2021 firma Albert. Maximálna spokojnosť. Žiadna záloha. Pred realizáciou prišiel majiteľ skontrolovať pripravenosť, výšky, nacenil. Na dohodnutý termín došli chalani porozmiestňovali výškomery a vyliali. V cene bolo aj prebrúsenie ktoré sme po dohode urobili až po omietkach.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku

Odpoveď na príspevok od medzev:

@matarka mame ju pol roka, realizácia super, ziad…
@medzev Dobrý deň, prosím vás viete mi poradiť akú značku mikrocementu ste použivali? ďakujem :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?