Firma na potery - Žilina a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,vie mi niekto poradit dobru firmu/partiu ludi,co robi potery v Ziline a okoli? Ďakujem.
Odpovedať
1
2
Pozdravujem, iba chcem upozorniť na potery od p. Mackovcina zo Ziliny, robi nekvalitnu pracu. Ja som bohuziaľ na to doplatil, ale ostatný nech radsej daju od neho ruky prec.
Odpovedať
Keď sme pri tom s odstupom času už potery o Dikoša, Terchová nehodnotím tak pozitívne. Poter popraskal a zdvihol sa pri krajoch. Pán vedúci to vôbec neriešil. Po pol roku povedal že naliať veľa vody. (na 6 mesačný betón)... Možno veľa vody lebo práca bola pekná.
Odpovedať
Tak aj ja uz mam skusenost s p. Buganom poteryza a mozem len odporucat. Partia makaci, robota krasa.
Odpovedať
My sme stavili na odporucanie znamych a vybrali sme si potery Mackovcin, super odvedena praca, zabezpecili si aj material a podlaha bola bezproblemova. Odporucam dalej.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Neodporučam firmu Chabada potery jednanie s nimi je na porazenie nedviha telefon vypisuje sms a nakoniec sa aj tak neozve. Riesim to s potery.za tak potom napisem hodnotenie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@milan_uhliarik mal som rovnaku skusenost. Napriek tomu, ze som dostal na nich odporucanie od znameho, bola to uplne katastrofalna komunikacia. Ked sa nedovolate, lebo nonstop nedvihaju, poslu sms, aby ste napisali sms. Ked napisete sms, napisu, ze sa ozvu. Ked volate o par dni, ze sa nik neozval, zopakuje sa to cele znova, nedvihaju, poslu sms, aby ste poslali sms. Ked poslete sms, ze uz ste pisali sms a chcete si od nich nechat urobit potery, ostane ticho. A takto dookola cely jeden mesiac. Za cely mesiac sa mi podarilo raz sa s nimi spojit, opat mi povedali, ze urcite, urcite sa uz ozvu na dalsi den...presiel den, dva, aj tyzden a nic. Ak som nevolal a nevymenil si s nimi 20 sms, tak ani jednu...mozno robia dobre, ale ak takto pristupuju ku zakaznikom, tak dakujem pekne...vyriesil som cez inu firmu.
Odpovedať
@milan_uhliarik mozem vediet kolko dopredu ste zajednavali? my sme dost pozadu s pracami ale na jar by sme sa mali opat rozbehnut a nechcela by som pridlho cakat. Varin mame kusok od stavby, tak by som nad poteryza aj uvazovala. dakujem :-)
Odpovedať
Potery ZA
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@michal_adamek ahoj, vieš mi dať číslo na potery čo ti robili poliaci
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?