Dub nebraska

Dobrý deň, chcem sa spýtať, aká laminatová podlaha sa hodí k nábytku DUB NEBRASKA v kombinácií s bielou lesklou?Taktiež aké interierové dvere by sa hodili k podlahe ? Ďakujem za Váš názor.
Odpovedať
@dudah no ja by som dala niečo o pár odtieňov tmavšie alebo biele :)
Odpovedať
@cincila11 podlahu tmavšiu a aj dvere?
Odpovedať
@dudah čo sa týka podlahy, tak tmavšia varianta je fajn a ako kontrast by dvere mohli byť keby boli v bielej. Myslím, že to by bola taká fajn a hlavne nenásilná kombinácia ;-)
Odpovedať
mne sa ted naprikad velmi moc paci, ked su v interieri pouzite biele listy. no ako je pravda,ze sa to celkovo musi hodit k celkovemu interieru
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Dobrý deň, chcem sa spýtať, akú podlahu ste nakoniec zvolili?
Odpovedať
v mojomalbume najdes kuchynu biely lesk s doskou a zastenou dub nebraska prirodna a k nej mam podlahu quickstep konkretny odtien si nespomeniem,pri foto bude aj nazov) a interierove dvere biele 🙂
Odpovedať
@zuzana_zuzu_kolecavova podlahu som nakoniec zvolila dub hamilton od firmy EGGER..... otien podlahy je o nieco tmavsi ako kuchynska linka.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@dudah prosím Vás, nemáte náhodou fotku tej kombinácie, resp. kuchyne. Naša kuchyňa bude spojenie bielej, pracovná doska dub nebraska a vrchné skrinky tiež dub nebraska, ostatné skrinky biele s olemovaním dub. Chcela by som vidieť kombináciu tej podlahy. Ďakujem pekne.
Odpovedať
@juliettka1 nech sa páči fotka
Odpovedať
Profilova fotka
Nedali by ste viac fotiek z kuchyne? Presne nad takou teraz uvažujem. Dole biela lesklá, hore dub Nebraska, olemovanie ostrovčeka a boky tiež dub. Ďakujem.
Odpovedať
@dudah dobrý deň, mňa by zaujímala farba umývadla 🙂 tiež mám túto kombináciu vybranú a nvm aké umývadlo vybrať. Moc ďakujem 🙂
Odpovedať
@simciatko1 ja mám čierny drez
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobrý deň. Mohla by som poprosiť o radu tiež. Uvažujem pracovnú dosku dub nebraska a kašmír dvierka v kuchyni. Neviem akú farbu zvoliť podlahy a dverí? Uvažujem skôr nad laminovou podlahou . Vopred ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?