Dlažba v technickej miestnosti - inšpirácie

Ahojte chcela by som dat vinyl do celeho domu nieco do dub otien, aku zvolit dlazbu v technickej ? Mozete mi dat foto do komentu ako vyzeraju tie vase ? dakujem
Odpovedať
A zalezi na tom? V dome mam svetly vinyl,dlazba v technickej je antracitova.
Odpovedať
Profilova fotka
Je uplne jednu aku dlazbu das. Ja mam v dome kvalitnu dlazbu, do technickej a spajzi som kupila obycajnu v merkury. Len som sa sekla vo farbe. Zober vzorku vinylu a prikladaj ku dlazbe
Odpovedať
Tam môžeš dať čokoľvek, ale väčšinou čo si všímam aj tu, tak ľudia volia väčšinou niečo do siva, či už bledšie alebo tmavšie, tým nemáš čo pokaziť.
Odpovedať
My sme nespekulovali a do celeho domu sme kupili jednu dlazbu (svetlo sivu), ktora je v obidvoch kupelniach , vo wc, v spajzi, vo vstupe aj v technickej :-)
Odpovedať
oranžovú najlepšie
Odpovedať
Obyc. gres za 5€/m2.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som vybral z Merkury za 5,99 v akcii https://www.merkurymarket.sk/vrobok/g... V technickej som siel vyslovene po cene
Odpovedať
Asi tak. Keby si riesila dlazbu do kuchyne ktora je spojena s obyvackou kde je vinyl, pochopim ze by si to chcela ladit. Ono aj co sa tyka vinylu a odtiena dub - tych odtienov je niekolko. Ani rovnaky dub od roznych vyrobcov nebude rovnaky. A nielen co sa tyka farby, ale aj kresby dreva. Kazdopadne v technickej sa zameraj skor na praktickost. A cenu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
A nemoze sa dat vinyl do technickej? Ja planujem kompozitnu do technickej chpdby a wc co su vedla seba
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?