Dlažba na anhydrid

Zobraz úvodný príspevok
-zdravim Vas,chcel by som sa poradit,ci je vhodne momentalne v tomto pocasi klast obklady a hlavne dlazbu na anhydrid,nakolko je uz zaliaty skoro rok,no kurenie este nebolo spustene.Dom vykurujem len obcas (krbom) ,ked tam mam cas byt,momentalne je tam asi 5 stupnov,pri trvalom kureni ho vykurim cca na 17 +- -nemusim sa ponahlat,len uz mi je dlho,nechce sa mi cakat.Treba polozit do celeho domu dlazbu,.oblozit kupelnu,wc,vymalovat,dat plavajucu dlazbu do izeb a skoro hotovo. :-N -co vy na to? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@stano_opiela Pravdepodobne neprebehla topná skúška anhydridu, resp. sušenie anhydridu podlahovým vykurovaním. A čo sa týka brúsenia anhydridového šlemu, pokiaľ to len pozametali tvrdou metlou, tak to nestačí, treba ho prebrúsiť na to určenou brúskou.
Odpovedať
Profilova fotka
@jjaannoo le to robilo ešte pred kúrením, murár aj brusil, ked sa po nej chodilo tak pukala na rohoch
Odpovedať
@stano_opiela chyba bola podľa mňa min. to, že sa nezakúrilo. Mne robili anhydrid v auguste, omietky v septembri. Dom sme stavali v záhrade, takže bez problémov som mohol vetrať celé dni. Myslel som si, ako je už všetko vyschnuté. Keď mi v novembri namontovali TČ a pustil som mód "vysúšanie podlahy", ani sa mi nechcelo veriť koľko vody sa ešte uvoľnilo.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
19.8 zalievali anhydrit, teplo bolo fest. Teraz nam to pridu brusit,odhad maju,ze cca 1,5% vlhkosť,že zmeraju. Chceme prekúriť s TČ,ale montážna firma nam povedala,že prídu až 1.dec (majú toho moc). Môžeme položiť dlažbu do kúpelní a tech. ? To je 5,6m2 a 7m2 podlahy či radšej počkať 2 mesiace + cca 2t na prekúrenie? Obyvačku a izby chcem jemne prebrúšiť vybračnou nedostatky a pretret penetraciou a položiť laminátku.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?