Dlažba marazzi

Ahojte vybrala som si do interiéru dlažbu marazzi treverkfusion 10x70 rada by som mala vzor rybej kosti, neviem sa rozhodnúť medzi farebným prevedením neutral a brown alebo ich kombináciou, túto dlažbu som však reálne nikde nevidela len na foto. Má niekto z Vás daný typ dlažby alebo vedeli by ste mi poradiť kde by som našla vystavené vzorky ? V predajni sa mi zatiaľ vyjadrili, že mi vedia priniesť maximálne vzorku ale len jednej dlaždice lenže táto má rôzne odtiene. Inak ktorý typ neutral alebo brown sa Vám páči viac ? Alebo máte podobnú dlažbu akú ? Ďakujem za rady
Odpovedať
Mne osobne sa viac paci odtien na prvej fotke. Tiez mame marazzi, ale treverkway a som maximalne spokojna, ci na udrzbu, prestup tepla,odolnost, uz mi teda kade co popadalo a drzi
Odpovedať
Profilova fotka
@jola2020 mne sa paci ta bledsia na druhej fotke ale obidve su pekne, to treba uznat 🙂
Odpovedať
@jola2020 ahoj, mám neutral, je to absolutne perfektne, šparovačka tmava hneda, odporučam pri kladení dlazby v tomto vzore aspon 6-8 m2 rezervu, lebo pri kladeni je dost vela odpadu a dorezavaciek pri stenach, ktore sa už castokrat nedaju pouzit
Odpovedať
@jola2020 este nejake foto 🙂
Odpovedať
Vzorky som videl v BA v soukupe. A tá nalavo vyzerala aj naživo super (za mňa)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa ten natural viac paci 🙂 @romanesdesign mate krasnu sedacku 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@romanesdesign prosim vás koľko mm ste nechávali na separovanie 3mm alebo dva máte špáry? Ideme teraz klásť tu istú dlažbu a nevieme ale špáry…
Odpovedať
@saamsarka 2mm spara je úplne ideal, odporúčam tmavú hnedú sparovacku
Odpovedať
@romanesdesign a mali ste tam aj diletaciu? Mna presviedčajú že to musím prerezať na dvoch miestach ale nechcem to prerezať keďže to je taký vzor…mám podlahové kúrenie aj vy? Ako ste to riešili?
Odpovedať
Nedávali sme dilatacie, máme bez prerušenia, je potrebné dať na podklad kde ma byť dilatacie špeciálny penetrak, lepidlo a textíliu od napr mapei, následne sme ukladali bez prerušenia vzoru v celom dome, okrem kúpeľný, tam išla iná dlazba
Odpovedať
@saamsarka .
Odpovedať
@romanesdesign dávame už tu textiliu a prosím vás koľko mm ste robili medzeru na sparovacky? Lebo už to ideme robiť a neviem koľko dali sme nakoniec tu špeciálnu textiliu.. len neviem či medzeru 2mm alebo 1,5mm koľko máte vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@saamsarka medzeru máme 2mm myslím že ideálna, väčšiu by som nedával
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?