Aký použiť olej na drevenú podlahu?

23. jún 2022340
  • @uhrovkova  no, tá skriňa bola cítiť dosť - spal som 2 týždne pri otvorených dverách 😃

• Ja sa chcem zastat Osmo voskoveho oleja. Vy vsetci, co s nim vo vlakne spominate zle skusenosti, vidim, ze ho mate na dreve od Saxo Parket. Nemoze to byt tym, ako ho oni aplikuju? Pretoze my sme nim natreli drevene kuxhynske schodiky z Ikei zo suroveho brezoveho masivu. Prva vrstva sa prakticky vpila, na to sli potom este asi 3 dalsie vrstvy - posledny nater uz zaschol navrchu uplne hladky na dotyk. A tie schodiky dostavaju mega u nas zabrat - davam si na ne kybel s handrou, ked umyvam okna, predtym dcera a teraz maly dvojrocny syn ich pouzivaju ako jedalensku stolicku a niekedy aj ako jedalensky stolik a uz na ne vyliali vsetko od vymyslu sveta milionkrat, manzel si ich podkladalpod vselico namiesto kozy, ked vrtal, pilil, brusil... a tym schodom ani tomu nateru nie je uz 6 rokov nic, flaky vobec ziadne, ked tak par ryh a tukancov, ked sa clovek pozrie velmi zblizka, ale to je mozno skor tym makkym brezovym drevom...

• @akvi  no uvidim, dam tomu este tyzden dva, snad to bude lepsie... snad ked je ten zapach v teple intenzivnejsi, o to skor sa to odpari 🙂

• @alabastrova  tiez som si tu suvislost vsimol... robil som si prieskum a toto je doslova prve miesto, kde niekto osmo nazval smejdom.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Laminátové ,vinylové a drevené podlahy od nemeckých výrobcov Classen a Kronoflooring , CPL interiérové dvere , profesionálne poradenstvo a servis .
    Floor & Wall design s. r. o. - Epoxidové a polyuretánové podlahy. Autentické pohľadové betóny.
    Future Wood Epoxy - Nábytok z masívu a epoxidu
    2v1
    Interiér l Exteriér. V našej ponuke produktov si môžete vybrať dvere, podlahy a Vašu domácnosť doplníme o garážovú bránu, či exteriérové žalúzie.
    Články od našich partnerov
    Myslite na svoju bezpečnosť aj peňaženku a skúste solárne svietidlá
    Riešenie svojej škody na dome či byte môžete v Allianzi sledovať ako doručenie balíka
    Vývojár tepelných čerpadiel: Udržateľnosť bola vždy našim prvoradým cieľom
    Archív článkov od partnerov