Aký dekor podlahy k prac. doske Egger Dub Arlington?

Zobraz úvodný príspevok
Chcel by som Vás poprosiť o radu, aký dekor laminátovej podlahy odporúčate k pracovnej doske Dub arlington? Viem, že je od Egger aj laminatova podlaha v tomto dekore, ale hľadam či nie je viac alternatív. Ďakujem.
Odpovedať
1
2
@simciatko1 chceš to cca v rovnakom odtieni či? lebo k tomu myslím že by dobre sedelo aj niečo o odtieň tmavšie, nech to nezanikne 🙂
Odpovedať
@dromitan kludne to moze byt aj tmavšie,nech je to zaujimave, ale nie zase uplne tmave,nakolko to chcem do celeho bytu, a v celom byte by sa mi nepacila az tak tmava 😛
Odpovedať
@boozlesk dobry den ako ste spokojny s podlahou? mne sa velmi paci uvazujem o nej 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@erikkovac mozem poprosit do spravy foto tej zakazky dub arlington s podlahou a dverami?
Odpovedať
Profilova fotka
@boozlesk @boozlesk mas foto prosim ako to mas zladene? Tiez uvazujem nad tym 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@majuska320 prosim ta,aku podlahu ste nakoniec zvolili ku arlingtonu? Ja mam tiez tu dosku a hladam vinyl k nej
Odpovedať
@mravvcek Ahoj. Sorry, nebola som tu dlhšie, možno už máte poriešené...My sme nakoniec dali vinyl dub karamel a som veľmi spokojná 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
dobry deň..ma niekto skusenosť z udržbou a kvalitou podlah od firmy Egger? dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?