Akú podlahu k pracovnej doske dub halifax?

7. apr 2021190

Ahojte, poradite prosím akú podlahu zvoliť ak horné skrinky kuchyne a pracovná doska budú dub halifax? Stolár ma prehovára na dub hamilton, ale mne sa tato kombinacia nezda...

• @kvietocek55  A spodné skrinky budú v akom prevedení? Podľa mňa záleží aj od celkového priestoru, veľkosti miestnosti, či bude dostatok prirodzeného svetla, akej farby budú steny atď.
    Osobne by som šiel do nejakej neutrálnej svetlej/bledo sivej podlahy alebo dlažby, ale každý má iný vkus. 😉

• Pozri u mna, mam horne skrinky dub halifax aj stol a konf. stolik.

• @palker  hmm sivy odtien urcite nie... spodne skrinky budu biele

• Sponzor fóra
  • My budeme tiež mať horné skrinky a pracov.dosku Dub halifa,spodné skrinky biele.Okna mame drevené prirodna borovica a podlahu tiež bledohnedu,podobnu borovici.Ja by som určite išla do podlahy imitujucej dub. https://www.kvalitne-podlahy.sk/podlahy-terasy/eshop/64-1-Kompozitne-a-vinylove-podlahy/0/5/3059-Kompozitna-podlaha-Dub-Panama-CA-213-Amaron-Click-Arbiton

• @kuratko22222  ale to je dlazba ze?

• @kvietocek55  Ano dlažba Máme v celom dome dlažbu

• Tiež máme kombináciu biela a dub halifax, k tomu podlahu quick step 1848

• my budeme mať kombináciu pracovná doska dub halifax a skrinky kašmír šedý a tiež sa rozhodujeme akú dáme podlahu, okná máme tmavohnedé. Akú podlahu ste nakoniec vybrali?

• ako hamiltom nie je nejaka zla volba. ak budu skrinky biele, tak ako ja by som sla do najpribuznejsej podlahy, ktoru by som nasla

• @majka5151  my sme nakoniec dali uplny kontrast.. muz chcel dlazbu, tak sme vybrali taku akoby vysuchanu bezovu... nemam rada ked je viac roznych drevodekorov na jednom mieste.. a chcela som aby ten halifax vynikol.. este to nieje hotove, dvierka budu biele...

• Ahojte, potrebovala by som poradiť akú podlahu a pracovnú dosku dať k bielej linke ak dvere mám vo čerešňu pinot. Vo farbe dosky a podlahy by som chcela aj zástenu. Neviem nič nájsť,

• @majka7777  Pracovnú dosku by si mohla dať tiež v takom odtieni ako dvere a zástenu tiež. A podlahu, chceš dlažbu či plávačku?

• @wewio  plavajucu,chcem to zladiť s dverami ale ten odtieň nie je .hladam niečo aspoň podobne v tom odtieni, no neviem nic nájsť, predstavovala som si rovnaku pracovnú dosku, zastenu aj plavajucu, tu chcem meniť v celom dome

• @akinomb  môžem poprosiť foto podlahy s kuchyňou? 🙂🙏

• Sponzor fóra
  • @akinomb  ahojky. Mohla by som moc poprosiť o foto podlahy spolu s kuchyňou, ako to spolu ladí...? Ďakujem moc!

• ahojte
    najde sa aj niekto dalsi este s foto a tipmi na dlažbu? 🙂 halifax prirodny alebo tabak

• @kvietocek55  akú máte prosím dlazbu?

• My máme Halifax tabak v kombinácii s matným antracidom a biela podlaha

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Floor & Wall design s. r. o. - Najlepšie epoxidové a polyuretánové podlahy pre Vás! Autentické pohľadové betóny, benátske štuky...
    Laminátové ,vinylové a drevené podlahy od nemeckých výrobcov Classen a Kronoflooring , CPL interiérové dvere , profesionálne poradenstvo a servis .
    Naša firma sa zaoberá poradenstvom, predajom, montážou dverí a podláh.
    Fungujeme ako maloobchod, ale aj ako veľkoobchod.
    Články od našich partnerov
    Dva domy jednou tehlou HELUZ FAMILY
    Tradičné puzdro a jeho netradičné varianty
    Prečo čakať, keď najlepší čas na ochranu klímy je už teraz?
    Archív článkov od partnerov