Akú podlahu k pracovnej doske dub halifax?

Profilova fotka
Ahojte, poradite prosím akú podlahu zvoliť ak horné skrinky kuchyne a pracovná doska budú dub halifax? Stolár ma prehovára na dub hamilton, ale mne sa tato kombinacia nezda...
Odpovedať
@kvietocek55 A spodné skrinky budú v akom prevedení? Podľa mňa záleží aj od celkového priestoru, veľkosti miestnosti, či bude dostatok prirodzeného svetla, akej farby budú steny atď. Osobne by som šiel do nejakej neutrálnej svetlej/bledo sivej podlahy alebo dlažby, ale každý má iný vkus. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozri u mna, mam horne skrinky dub halifax aj stol a konf. stolik.
Odpovedať
Profilova fotka
@palker hmm sivy odtien urcite nie... spodne skrinky budu biele
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme tiež mať horné skrinky a pracov.dosku Dub halifa,spodné skrinky biele.Okna mame drevené prirodna borovica a podlahu tiež bledohnedu,podobnu borovici.Ja by som určite išla do podlahy imitujucej dub. https://www.kvalitne-podlahy.sk/podla...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj My máme kuchyňu biely lesk a dub halifax prac .dosku.Podlahu Stynul Almo miel zo Sika http://www.modrastrecha.sk/blog/kurat... http://www.modrastrecha.sk/blog/kurat...
Odpovedať
Profilova fotka
@kuratko22222 ale to je dlazba ze?
Odpovedať
Profilova fotka
@kvietocek55 Ano dlažba Máme v celom dome dlažbu
Odpovedať
Tiež máme kombináciu biela a dub halifax, k tomu podlahu quick step 1848
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
my budeme mať kombináciu pracovná doska dub halifax a skrinky kašmír šedý a tiež sa rozhodujeme akú dáme podlahu, okná máme tmavohnedé. Akú podlahu ste nakoniec vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
ako hamiltom nie je nejaka zla volba. ak budu skrinky biele, tak ako ja by som sla do najpribuznejsej podlahy, ktoru by som nasla
Odpovedať
Profilova fotka
@majka5151 my sme nakoniec dali uplny kontrast.. muz chcel dlazbu, tak sme vybrali taku akoby vysuchanu bezovu... nemam rada ked je viac roznych drevodekorov na jednom mieste.. a chcela som aby ten halifax vynikol.. este to nieje hotove, dvierka budu biele...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte, potrebovala by som poradiť akú podlahu a pracovnú dosku dať k bielej linke ak dvere mám vo čerešňu pinot. Vo farbe dosky a podlahy by som chcela aj zástenu. Neviem nič nájsť,
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@majka7777 Pracovnú dosku by si mohla dať tiež v takom odtieni ako dvere a zástenu tiež. A podlahu, chceš dlažbu či plávačku?
Odpovedať
@wewio plavajucu,chcem to zladiť s dverami ale ten odtieň nie je .hladam niečo aspoň podobne v tom odtieni, no neviem nic nájsť, predstavovala som si rovnaku pracovnú dosku, zastenu aj plavajucu, tu chcem meniť v celom dome
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@akinomb môžem poprosiť foto podlahy s kuchyňou? 🙂🙏
Odpovedať
@akinomb ahojky. Mohla by som moc poprosiť o foto podlahy spolu s kuchyňou, ako to spolu ladí...? Ďakujem moc!
Odpovedať
ahojte najde sa aj niekto dalsi este s foto a tipmi na dlažbu? 🙂 halifax prirodny alebo tabak
Odpovedať
@kvietocek55 akú máte prosím dlazbu?
Odpovedať
Profilova fotka
My máme Halifax tabak v kombinácii s matným antracidom a biela podlaha
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@julius92 m9zem poprosit foto kuchyne do spravy?paci sa mi tato kombinacia aj uchyty mate take aku mam predstavu. Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@nataly143 ahoj, pozri môj fotoblog tam sú aj fotky kuchyne
Odpovedať
@julius92 oki vdaka
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?