Aké máte skúsenosti s vinylovou podlahou?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Stavame montovany drevodom s cisto podlahovym kurenim a uvazujeme nad podlahou. Citala som aj o vinylovej a vraj je super a hlavne na to podlahove kurenie. Ma ju niekto z vas? Ako sa udrziava? Nenici sa rychlo? Neostavaju na nej flaky alebo tak, ked sa nieco vyleje? Aky je rozdiel kvality medzi lepenou a klick n? Dakujem za kazde info
Odpovedať
1
2
@chrobak7 netušim z čoho. Dnes som to čistila intenzívnym čističom a žiadna zmena
Odpovedať
sem sa pripnem toto ma celkom zaujima, ze ak sa s nou nieco udeje ako tie spominane smuhy, ze co s tym.
Odpovedať
Dnes to boli naši majstri 2.krát pozrieť a vraveli, ze to je normálne. Že aj oni to majú na vzorke v predajni. No... tak ja už neviem. To je totiž vidieť len do svetla.
Odpovedať
Profilova fotka
@dadika111 urcite to nie je normalne a urcite to nemaju na vzorke v predajni /samozrejme za predpokladu , ze toto nie foto vzorky z predajne / tie smuhy tam 100% vznikli az po polozeni podlahy . Je vidiet ako kontinualne prechadzaju z jednej lamely na dalsiu . Pokial by to bolo uz pri vyrobe , nevzniklo by nikdy take dokonale napojenie . Takze otazka je akym pricinenim sa tam objavili po pokladke . Pokial su to iba smuhy , bude sa dat odstranit , pokial su to uz mikroskrabance po pouziti abrazivneho cistiaceho prostriedku bude to tazsie ale nie nemozne . Skusim vam pomoct ale potrebujem viac informacii , zavolajte mi na 0903 188 777 / pokial dnes - tak medzi 9-10 , alebo az po 14 hod /
Odpovedať
toto podla mna nie je az tak celkom normalne, ci si len pani v predajni nevedia vysvetlit ze je to zrejme chyba vo vyrobe alebo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
to sa da taketo nieco reklamovat, alebo ako to nazvat? kedze si aj pani v obchode myslia ze je to ok tak co s tym dalej?
Odpovedať
Včera mi boli vymeniť 1 diel, pretože pod ním bol kamienok, ja som bola s tým nespokojná, tak som ich zavolala. Nemôžu byť tie šmuhy zo zubov lepidla? Je to ok? Prikladám foto. Ďakujem
Odpovedať
Ja by som ešte vyskúšala niečo na odstránenie abrazívneho prostriedku, hocí nie som si istá. Ale za pokus to snáď stojí. Mohli by ste mi poradiť, čo by som mohla použiť? Ďakujem
Odpovedať
ale myslim, ze keby to bolo z lepidla, tak by to mal asi kazdy druhy ak nie kazdy doma viac ako to myslim? tam bude zrejme niekde inde zadrhel.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?