Aká keramická dlažba a laminátová podlaha sa hodí k dub nebraska alebo dub Hamilton

Dobrý deň, poprosím vás o radu . Aka podlaha a dlažba sa hodi k drevodecoru dub nebraska a dub Hamilton? Ďakujem
Odpovedať
ja mam kuchynu a obyvacku nebrasku, podlahy vsade parador dub bieleny. nerusi sa to, lebo podlaha je uplne svetla, tmavsiu by som nedavala.
Odpovedať
Nemáte foto prosím vás? A interiérové dvere máte akej farby?
Odpovedať
A to tieto dve máte kombinované či si medzi nimi vyberáte? Lebo Hamilton je len o trošku tmavší ako Nebraska, ladila by som to v takých hnedých tónoch, ale celkovo by to malo byť zladené aj so zariadením a dvermi, stenami...
Odpovedať
@lucosina101 vyberame si medzi tými dvoma dekormi. ( Kuchyňa biela s leskom a drevodecor) Steny budeme mať biele. Len neviem aký dekor podlahy a dvier aby to ladilo.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@dudah ako ste sa nakoniec rozhodoli,lebo my rozmýšľame nad rovnakými dekormi s následným zladením farby podlahy.
Odpovedať
@lthlinka kuchynskú linku máme biela lesklá s dub nebraska.....a podlahu máme dub Hamilton tmavší odtieň. Vyzerá to dobre. Podlaha je tmavšia ako kuchynská linka.
Odpovedať
Ja sa pripojím. Ale ja budem mať dub hunton a dvierka modré. Akú by ste dali dlazbu? Dekor určite drevo. Len ci ísť do svetla (aký) alebo do tmavá... Ani jeden ani druhý sa mi nejak nehodí 😄ďakujem
Odpovedať
@bumblbee123 vaša kombinácia linky? Čoho bude viac modrej či dubu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja chcem dať linku z Nebrasky a podlahu Sandwood beige cersanit, sama som zvedavá ako to bude vyzerať, lebo vzorky mi celkom spolu ladili.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Môžem sa pripojiť. Je to už spred roka. Akú farbu mám zvoliť podlahy a dverí? Kuchyňa dvierka kašmír a pracovná doska dub nebraska prírodný. Rozmýšľam dať dlazbu do kuchyne bezovu ale neviem akú farbu podlahy a dverí zvyšok domu až to nevyzerá zle. Chcem skôr svetlejšie farby. Stena bude biela
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?