Aká je aktuálna cena za anhydritový poter?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, aká cena je aktuálne dobrá za anhydritový poter? a tiež za cementový poter? myslím komplet materiál+ robota. ďakujem vopred za všetky príspevky
Odpovedať
1
4
5
@otazka70 môžem poprosiť kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka Presova, Kosic a celeho vychodu, odporucam anhydrid od firmy Albert. Kedze sa u nas jednalo len o rekonstrukciu 2 izieb a malu plosnu vymeru (31 m2), mal som problem zohnat firmu ktora by prisla kvoli zopar stvorakom. p.Albert s tym ziaden problem nemal. Prisli, nachystali, pomerali, objednali mix (prisiel do polhodiny), vyliali poter, vyrovnali, popratali za sebou.... pol hodina cistej prace + priprava a popratanie, dokopy 2 hodiny a bolo hotovo. Este pridu brusit cca 2 tyzdne po vyliati, je to v cene. plocha 31m2 = hrubka 6,5cm = 2,1m3 zmesi = 18€ za stvorak Je to mozno viac, ale je to kvoli mensej ploche. Znamemu robili cely dom a vyslo ho to samozrejme menej.
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka Poliakov, nechapem, ako im moze niekto este verit.... sice lacne, ale potom ta kvalita aj tak vyzera... Uz som pocul o 2 pripadoch, kedy museli polsku podlahu vyburat, lebo bola sice rovna, ale nekvalitny material a podlahovka nekurila. Potom sa zistilo, ze zmes bola taka sucha, ze okolo ruriek boli vzduchove medzery....
Odpovedať
@matus158 tak na vychode anhydritovy poter asi topka albert. Robili u nas a na jednotku. Svagor sto km dalej a tiez max. spoko.
Odpovedať
@katkagreganova nasli ste niekoho solidneho? My tiez zhaname a dostala som cenu na anhydrit 16€/m Firma MIPO.
Odpovedať
Viete mi niekoho poradit na anhydritovy poter, aby mali aj kvalitny material aj dobru pracu? Videl som na internete popraskane potery alebo roztrusene.. Som z vychodu Kosice Dakujem
Odpovedať
tip - Bratislava, TT, SC a okolie, firma ALAS SLOVAKIA
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
14 e / m² na komplet .Kysuce
Odpovedať
Nám konkrétne firma odporučila jednochy beton, čiže nie anhydr.poter , lebo že to je veľmi dobre pre podlahovku elektrickú, ale nie pre vodovodnú podlahovku, ???čo si o to m myslíte?
Odpovedať
@ewska Zdravim a aku ste mali hrubku poteru ked vam dal cenu 12€ ďakujem
Odpovedať
@jankapf Tych 16€/m bolo s DPH? A aka hrubka?
Odpovedať
@exponent ahoj. Nakoniec sme dali betonove potery, robil ich Mipo, hrubku uz neviem, cena bola okolo 12€.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jankapf Ake kurenie ste mali pod tym poterom?
Odpovedať
@jankapf Bola si s touto firmou spokojna? Bol to cisty beton alebo beton s plastifikatorom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Neviete poradit firmu z okolia TN?
Odpovedať
@1michal89 Termocem - moja spokojnost
Odpovedať
@1michal89 Títo robia celé západné a stredné Slovensko: https://www.anhydritovy-poter.sk/ Cena tuším okolo 18/m2, treba sa spýtať, inak precízna robota a včas
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Dobry vecer. Neviete mi niekoho odporucit pre Smolenice, TT kraj na cenovu ponuku pre anhydritovy poter? Dakujem
Odpovedať
skús poslať, naceníme
Odpovedať
Nikto z môjho okolia nemá anhydrid,známý mi odporúčil jednu partiu. Toto ponúkli : Stavba musí byť kompletne pripravená na liatie (izolacie,obvodové dilatacie) 140m2 Transmix - miesanie na mieste Nerobia dilatacie medzi miestnostami,je to OK?? Budeme mat laminát v izbách. Nerobia rozdiel vo výške podlahy keď je laminát x dlažba ,cca 2-3mm by bolo treba. Cena 14,5€/m2 za cca 5cm vrstvu (material naviac sa dopláca), brúsenie +150€. Čo vy na to?To brúsenie je potreba pod laminát alebo v kúpelni? Ďakujem vopred 🙂
Odpovedať
My sme platili 3100 za 230 m2 8 cm hrubka tusim
Odpovedať
@budix tie dilatacie sa nerobia, a pod laminat davas podlozku, ktora sa doladi k dlazbe.. A dlazbu tiez kupujes podla toho aby si sa napojilna laminat... Proste ak kupujes 10 dlazbuplus 8 hrebenas tak mas 10. 8 mm a tak musis dat 10 laminat a 0,8 cm podlozku alebo tak proste... To doladis. A das prechodove listy.
Odpovedať
@domix147 To som prekvapený, videl som fotky a ludia pisali na nete,že sa dilatacia robí. Ja už mám kúpenú 2mm podložku a 8mm laminát. Nechcem tam dávať dalšie podložky. Dlažba bude asi štandard do 1cm a lepidlo na anhydridu asi 3+mm. Náhodou nemá niekto odporúčanie na firmu ZA/TN ?
Odpovedať
Do 600m2 vraj bez dilatacie. U mna je to bez dilatacie (140m2) Rozdielna vyska by sa mala dat spravit ak pouziju dilataciu, ide o to, ci sa im to chce. Inak davas pod podlahu 2mm podlozku a 8mm laminat = 10mm. Ja mam napr. ale 10mm dlazbu plus lepidlo a musel som dat prechodovu listu na rozdielnu vysku podlahy. Ale v case liatia anhydridu som nevedel, ze budem mat 10mm dlazbu... BRUSIT urcite tam, kde sa lepi dlazba/podlahova krytina.
Odpovedať
@budix my sme mali super chalanov z prievodze. Ti su akvely, spravili to krasne aj ceny bezkonkurencna.
Odpovedať
@budix inak ja som tiez myslela v milimetroch😆😆😆presne tak ze musis kupit teda dlazbu 8 mm a doladit to do 10 mm alebo dat prechodovu listu, ktora ti dokaze zneviditelnit prechod az do 6 mm tusim...
Odpovedať
A inak to brusenie robil muz metlou, teda zbrusoval vrch... A narobil sa strasne.. Hrozne😕😕😕😕230 m2. 🤦🤦🤦
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?