Ultrazvukový plašič (odpudzovač) kún a hlodavcov

Profilova fotka
Ahojte, viete poradiť niečo účinné na odplašenie hlodavcov (preventívne to chcem dať do podkrovia, aby sa tam nič nedostalo). pozeral som toto: https://www.alza.sk/auto/deramax-prof... ale podla recenzii to nie je dosť účinné. ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
macka 😄 akoze asi blby for, ale myslim, ze ucinnejsie ako tieto odpudzovace.
Odpovedať
@miroslav_kamenicky na hlodavce pomôže len lepidlo, rušičku mi zožrali, kuna sa dostane len cez väčší otvor a rýchlo sa neprehryzie, raz som ju vozil v aute v motore, vonku sa nevedela pretlačiť, zacítil ju pes
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ako som uz pisal na inom mieste. Tymto pozdravujem všetky el. odpudzovače. Z recesie som vyskúšal viacero (hlodavce, komare...). Vysledok je veľmi dobrý. Vsetky hlodavce, najmä myší z odpudzovacov okamzite ohluchli. A potom uz nic nepoculi a pred odpudzovacmi mali korzo, zabavali sa, chichotali a cakali co pre nich najbližšie opäť vymyslim. Vyskusajte a budete ohromení
Odpovedať
@jan_kucera 😄 tiez som dal uz nemale peniaze za rozne odpudzovace a nic z toho, ziadny vyznam, furt si hovorim, ze uz sa nedam na nic nahovorit a aj tak ma to furt pokusa 😄
Odpovedať
@marrkus sused to ma a nastastie sme si pockali, pred tym nez sme si ho tiez zaobstarali a prisli sme na to, ze je to uplna hlupost. tie hlodavce, ako keby si na to casom zvykli a potom ich to uz nijakosi nerusi
Odpovedať
Presne toto som aj ja niekde čítal v nejakej diskusii aj na plašičky na iné zvery. Že proste to zviera si na to zvykne. Ale tak treba vyskúšať, možno ste natrafili na menej odolné kusy 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?