Prerábka povaly - zobytnenie podkrovia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Chcem vas poprosit o radu , mam starsi dom a nemam spraveny poval, resp.podkrovie, cize len jedno podlazny a chcem to zacat robit ,teda zobytnit. Treba tam dotiahnut svetla a zasuvky, krabica je, to je nic, ale najviac ma stve strecha, krytina je kvalitna plech pozinkovany, ale chyba foliaalebo parozabrana na stresnych latach.Da sa to aj tak , zeby som ju natiahol aj z vnutra? a dal na to vatu a podbil to cele,alebo ako to spravit. dakujem za rady. Krov je stolica.
Odpovedať
1
2
@daralbajda ahoj prosim aká bola cena za projekt a ako dlho si čakal na SP? Prípade co sa stane keď urobíme strechu obmurujeme okná atď ale nevinde nám urobiť priečky proste na bývanie ale až o rok dva? Dalujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@marek_p zo spodu si budeš musiet vytvorit tu medzeru z vonku dat tam napr sietku proti vtačikom a hreben si budeš musiet otvorit zavolat klampiara aby spravil odvetranie aby to aj učinok.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Pred par mesiacmi som riesil nieco podobne. Stavebne povolenie som neriesil. Urcite by som zacal strechou, az potom zateplenie.
Odpovedať
@gami1008 Komu si odpovedal?
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa jedná o rekošntrukciu,, je potrebné použiť dostatočnú hrúbku tepelnej izolácie. Tu je návod ako túto šírku dostatočne zabezpečiť použiťím profilov PROTEKTOR a aj HUT profilu. http://www.modrastrecha.sk/catalog/ve...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Zdravím máme v plané prerabku starého domu pod strechou máme miesto na takéto niečo ma niekto stým skúsenosti?
Odpovedať
@deniskaa2509 ta postel v nakreseje blbost, ak ju tam chces aj naozaj to bude problem
Odpovedať
@sousedekovci89 neviem a možno áno možno nie to skôr...ze v tej časti by sa niečo také mohlo urobiť niečo obytné....prečo myslíš ze ta posteľ pod oknom Nie ?
Odpovedať
@deniskaa2509 posteľ pod strešným oknom je tak na sústavne nachladnutie...mám teraz tak v izbe a hlavu musím mať otočenú naopak...teda nohy mám pri čele postele
Odpovedať
@deniskaa2509 ad 1 co napisala @mellie111 , ad 2 pozri sa aky sklon tam mas, ako nizko to tam proste je, mozem ti garantovat se do tak nizkeho priestoru nevojdes normalne ani sklonena. Ibazeby si do postele vzdy lozila plazivo od konca. Mam podobnu situaciu v podkrovi a budem to riesit predsadenou SDK stenou.
Odpovedať
sousedekovci89 pravda ta posteľ by tam nešla... proste spraviť stoho nejakú obytnú miestnosť
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?