Ake schody do podkrovia do vysky 327cm

Ahojte , rekonstruujem starsi RD a naplanoval som priestor pre schody do pokrovia v jednej miestosti kde je aj vychod na terasu... Ake podmienky musia splnat taketo schody? Je tam 6 cm poter a podlahove kurenie na zemi, podkrovie nie je vykurovane, len zateplene a planujem to uzatvarat. Musim dat pozor aby schody nekrizovali dvere. Mate niekto podobne situovane schody? Daju sa nejake na to vyrobit? Mlynarske? Ta vyska je dost velka:-( Dakujem za kazdu radu
Odpovedať
Profilova fotka
údaje pre návrh nestačia, potrebujete poznať aj volnú výšku nad výstupom, tam treba vykročiť a aspoň 180 cm svetlej výšky. Teraz tam vychádza cca 16 schodov 20,43 cm výška, 22,3 cm šírka, uhol 42°
Odpovedať
Dobrý den som výrobca drevených schodísk otvor bude treba zväčšiť a schody čiastočne zalomiť. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky alebo mailom, viac na mojom webe. v prílohe posielam foto s pozdravom Bariak
Odpovedať
Profilova fotka
Najdi si v gogli trepcad je tam verzia na tri dni a zadas vysku podorys tvar a ono ti to vypocita len tie dvere si tam musis domyslet az tak to nepracuje. Alebo to snurkou vykreli na stenu Mne vychadza vyska stupna 192mm Sirka stupna 180 a pocet 17 Tym padom vzdialenost laveho rohu zarubne je na urovni 6stupna zhora a to je 1150mm od vrchu takze teoreticky sa to tam znesti aj pri rovnam schodisku. Len pri hlbke stupna 180mm by som okopnice nedaval nech je kam spicky strcit
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?