Stlpiky na plot

19. júl 201560

Ahojte viete mi prosím Vás poradiť firmu čo ma stlpiky ktoré sa srobuju K betónu niečo takéto .. ďakujem a poprípade nejakú značku zvaraneho pletivá ktorá je dobra

 • Retic Nove sady

 • Ono ten beton nikdy nebude 100% rovný a po naskrutkovaní môžu stľpiky stáť aj pár cm krivo.Ak to chcete mať tip top a máte na to možnosť ,tak najprv naskrutkovať platničky a potom presne do vodováhy navariť stľpik.

 • @robobi  tie platnucky sa pri dotahovani dajú predsa popodkladat alebo spodok natret klebrom a potom dotiahnuť do roviny a nechať zaschnúť a potom zatiahnuť na fest.

 • Sponzor fóra
 • @stefanik111  Máte samozrejme pravdu 🙂 .Ja rozmýšlam ako zámočník...

 • ak to neskresľuje perspektíva, tak by to malo byť pletivo Horizontal do Dirickx-u. Jedine to má vodorovné očká 7,5x5 cm. Alebo potom Unita Forte so štvorcovými očkami 5x5 cm. Platne vyzerajú byť tiež ich. Tie sa zvyknú podkladať, ak nie je rovné podložie. Len netreba zabudnúť na šírku múrika - mal by byť aspoň 20 cm, aby ho kotvy "nerozstrelili".

 • @worker_falcon  dakujem pekne myslim ze je to ono 😉 a murik mam v plane robit 20 cm tak myslim ze to bude v poriadku

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Protišmykové riešenie mokrých a klzkých podláh.
  V našej ponuke nájdete ručné náradie do dielne, záhrady a domácnosti. Hobby pracovné domáce náradie pre domácich majstrov a profesionálne náradie.
  Návrhy, technické riešenia, predaj geotextílií, geomreží, tvaroviek a iné na výstavbu oporných múrov, strmých zelených svahov, stabilizáciu základov.
  Články od našich partnerov
  Novostavba či modernizácia? Toto sú osvedčené riešenia pre domy
  13 krokov k vytúženým oknám
  Papierom proti ohňu?
  Archív článkov od partnerov