Skúsenosti s WPC Slovakia + iný predajca drevoplastu

Zobraz úvodný príspevok
Má niekto skúsenosť s firmou WPC Slovakia? Máme v pláne murovaný plot doplniť o drevoplastovú výplň, oni ponúkajú terasové dosky Profi 22mm hrúbka, ktoré sa dajú použiť aj na plot za cenu cca 53€ na m2. Firma Timbermax je cca o polovicu drahšia. WPC Slovakia má na stránke dostatok fotiek z realizácií, ale najlepšie by bolo, keby som počul o skúsenostiach s nimi od niekoho, kto má od nich už nejaký ten čas. Prípadne ak má niekto nejakého iného overeného predajcu drevoplastových dosiek, budem rád ak sa podelí o skúsenosti.
Odpovedať
@yelly1 to bolo iba mokré
Odpovedať
@fernando @yelly1 aj plech je mokry keď naň prsi
Odpovedať
@yelly1 Fakt nie? Ja mám rada také veci, čo nemá každý 🙂 Nie je to drevo, to keby som chcela drevo, tak by ma muž asi pohol. Keď by sa oň musel starať. Ešte nie je, veď to je vidieť, ešte to musíme dokončiť, ešte kamenný obklad chceme dať 🙂
Odpovedať
@mumoo myslím, že nielen tvoj by ťa pohol. Ani ja po istých skúsenostiach by som po dreve nesiahol, niekomu sa vyblednutie pri ňom páči mne osobne vôbec. Všetko má svoj čas, keď si vezmem, koľko nám trvalo, kým sme dvor a plot dali do takej podoby aby sa nám to páčilo, aby to bolo ako sme chceli, tak to trvalo.
Odpovedať
@fernando dobry den, chcem sa spytat na tie wpc dosky na plot v akej cene a kde v PL ste ich kupovali. Katarina @yelly1
Odpovedať
@fogy Poľsko castorana a cenu vám neviem povedať ale o dosť lacnejsie ako na slovensku.casto býva aj v akcii v letáku.castorama
Odpovedať
@johnny14 ja som kúpil v poľsku mám ich cca5rokov veľká pokojnost jednoduchá praca
Odpovedať
@fernando dakujem za info.
Odpovedať
@fogy ja nemám z Poľska, my sme dávali na plot a na bránu Timbermax, normálne sme ich na Slovensku kupovali 🙂 Cena cca 70€/m2 za dosky bez realizácie, môžem ti aj fotku poslať, ak by si chcela vidieť ako to my máme urobené. Radšej som stavil na kúpu u nás, keby náhodou niečo, aby som sa mal na koho obrátiť a také bežné veci 😉
Odpovedať
@yelly1 Jasné, všetko má svoj čas, ale verím, že toto leto to už budeme mať všetko urobené poriadne tak ako si predstavujem. Aj plot aj dvor. K tomu, čo si písal, že si stavil radšej na kúpu na Slovensku, tak my detto to isté. Ja som taká pokojnejšia keď viem, že mám záruku a mám za kým ísť keby som mala nejaký problém.
Odpovedať
Profilova fotka
@yelly1 tiež čakáme ponuku od tejto firmy. Môžem poprosiť nejaké foto od Vás ako to vyzerá ? 🙂
Odpovedať
@mumoo ale to keď sa robia takéto veci to aj chuť musí byť, ja tiež chcem ešte vybetónovať taký kúsok pri dome, čo by som chcel ako prístrešok, kde aj ping pongový stôl budem môcť schovať a tak, ale nemám sa nejako k tomu, aby som to urobil, dohodol domiešavač a tak. Ale čo sa týka záhrady, trávnika, tak to už je tak ako má byť, to už som s tým v pohodičke 😄 Ale to nielen ty. Ja aj oželiem ak je niečo drahšie, nevadí mi to, keď viem, že záruka tam je a že to aj vydrží.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nikolc tiež na bránu? Plot? Pošlem ti do IP 😎
Odpovedať
Profilova fotka
@yelly1 áno plot s bránou a bránkou chceme 🙂
Odpovedať
@yelly1 Ani nehovor u nás je to tiež furt niečo, už som povedala, že si to budem zapisovať čo ako chcem, len horšie je, že musíme hľadať kompromis pri niektorých veciach s drahým a ten sa teda ľahko nehľadá 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@yelly1 ahoj, prosim ta, mohla by si poslat foto do IP aj mne? 🙂 dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@yelly1 dobry den. Ako ste s timbermaxom spokojni? Rozmyslam nad fasadou a terasou. Dakujem
Odpovedať
@kubejova sme, veľmi. Je to aj funkčné, aj to dobre vyzerá, takže keby sme sa opäť rozhodovali, tak urobíme rovnako, ak by si mala ešte nejaké otázky kľudne mi napíš aj IP 🙂
Odpovedať
@johnny14 ktorý typ dosiek vzorky ti prišli od WPC slovakia ? Majú 4 typy profi, premium, standart a nejaký old.. Písal si že vyzerali plastovo dik
Odpovedať
@tino2 typ profi.... ako jasné, že z blízka je vidieť, že je to plast, ale z väčšej vzdialenosti vyzerajú v pohode..... ide o to, čo človek hľadá, ja som chcel niečo bezúdržbové, zatiaľ prežili dve zimy a 1 a pol leta a su stále rovnaké.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@yelly1
Odpovedať
@terasy čože to označenie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?