Navysenie plota-cim? - plota z betonovych dielov

Nadstavoval uz niekto na betonovy plot z dielcov co su osadene v stlpikoch? Potrebujeme nieco vymysliet vyssie kvoli susednym oknam a betonove ploty tie dielce sa uz nedaju, lebo by sa museli burat nove stlpiky. Nieco plastove ci plechove no sivej farby? Tkaninu nie lebo to sa casom potrha. Ma niekto take skusenosti ci ako to ma prichytene? Dakujem
Odpovedať
Dovrtat mrezu (drevenu alebo kovovu) a na to popineve rastliny
Odpovedať
mam, aj ja som to riešil, riešili to viacerí ale venovať sa tomu budem neskôr, dá sa to ale. je to nákladné aby to vyzeralo a vydržalo, možno večer, ja sam som polroka nevedel a hľadal na nete možnosti, nakoniec. som vymyslel. nové riesenie
Odpovedať
takto to vyzerá
Odpovedať
@jancik321 si vravel, že to má aj vyzerať. asi si zverejnil nesprávnu fotku.
Odpovedať
možno sa niekomu nepáči, ukáž Ty ako si poradil ale dosky sú wpc a profily hliník iba táto farba bola v akcii takže som musel urobiť kompromis. videl som aj oveľa horšie práce
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@jancik321 prosim vas vedeli by ste mi napisat presny postup teda sposob kotvenia a ake profily rozmerovo to boli/ste pouzili, nakolko potrebujem presne tak to urobit len si tiez neviem nejako poradit s tym ako to urobit teda hlavne to kotvenie a druh profilu popripade viac detailnejsich foto.. Dakujem velmi pekne.. Mozem vam dat ak treba aj moj mail a tam by sme to prebrali
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@jancik321 Waaau, brutalne 🙂
Odpovedať
@jancik321 dobry den, prosim Vas ak sa smiem spytat akym sposobom ste upevnil tie profily na betonove stlpiky? Dakujem pekne
Odpovedať
musel som také hliníkové profily kúpiť a nabiť do medzier v stlpikoch 35x35 mm a 3 mm hrubý hlinik a potom k nemu chytiť wpc dosky to navýšenie je skoro drahšie ako plot ale čo už keď blbý sused otvoril vedľa. mna dielnu a obchodom
Odpovedať
@jancik321 niekto je blbý keď si na svojom pozemku urobil dielňu a predajňu? Fuha....bud rad ze nie krcmu alebo podobne niečo potom by si už neviem čo použil aké označenie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?