Máte plotovú výplň z WPC dosiek?

Dobry den chcem sa spytat ...uvazoval alebo aj realizoval niekto plotovu vypln z WPC dosiek??? mam plot z debniacich tvarnic...neviem sa ale rozhodnut aku vypln medzi stlpi ktore su od seba cca 3m rozmyslal som pouzit WPC dosky upevnene na niejake nosniky...je to hlupost ??? dakujem za kazdu radu
Odpovedať
@mitulus1 nie je to hlúposť, používajú sa na to účkové hliníkové profily
Odpovedať
@mitulus1 ešte foto
Odpovedať
super vdaka...toto som potreboval...cize staci niejaky hlinikovy profil ano?
Odpovedať
@mitulus1 áno stačí hliníkový u-profil 3x3cm, dosky majú hrúbku napr. 2,2 alebo 2,5cm, tak profil bude s hrúbkou steny 2 alebo 3mm, do vnútornej strany sa ešte lepí 1mm hrubé tesnenie aby tá doska v tom nelietala
Odpovedať
super vdaka
Odpovedať
@mitulus1
Odpovedať
Keby sa mi chcelo v tom teple zdvihnut rit, tsak by som ti odfotil susedov wpc plot po par rokoch. Je to grc horsie ako real drevo.
Odpovedať
@rkorba Možno to stačí ostriekať vapkou 😬😜
Odpovedať
@rkorba tak potom tak musia vyzerat aj vsetke podlahy co maju ludia z WPC dosiek
Odpovedať
alebo inak...co by ste doporucili ako vypln ??? do dreva ist nechcem...osetrovanie, zivotnost...cena...atd..
Odpovedať
@mitulus1 hlinikove lamely
Odpovedať
@rkorba v porovnani s WPC cenovo ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mitulus1 vypocitaj si a porovnaj. https://dom.bazos.sk/inzerat/11377017...
Odpovedať
@mitulus1 ja ich mám na plote cca 4roky a nič sa mu nerobí
Odpovedať
@fernando este sa spytam lebo na fotke to nevidno mate ich v profile iba nasunute? nevidim tam ziadne skrutky a podobne..
Odpovedať
@gumbik ak sa môžem spýtať od akého výrobcu máte tie WPC dosky ? kľudne napíšte do správy...ďakujem
Odpovedať
@jkukuca máme u nás v Starej Ľubovni predajcu, majú viacero druhov dosiek na výber (viď foto), ak ste niekde z okolia môžem poslať kontakt do správy
Odpovedať
@mitulus1 áno mám ich z hora nasunute
Odpovedať
@mitulus1 Wpc sa nemusíš obávať, aspoň teda ja za seba môžem povedať, že pohoda, aj keď jasné, že záleží od kvality, ale my máme taký plot a je to dobré. Aj fotku som sem dávala do jednej diskusie. Len kvalita je podstatná pri kúpe.
Odpovedať
@gumbik jakú záruku dávajú na tieto, čo si poslal?
Odpovedať
@yelly1 citujem: záruka 15 rokov je platná v rozsahu proti výrobným vadám, vzniku triesok, hubám, hnilobe a drevokaznému hmyzu v štandardných podmienkach. Životnosť materiálu v štandardných podmienkach podľa certifikovaného atestu je viac ako 25 rokov ... samozrejme je to za dodržania správnej montáže
Odpovedať
@gumbik Pri montáži terasy je mi jasné, že to musí robiť skúsený človek, že tam ide o pevnosť tej podlahy. Ale plot ak je človek schopný, že je zručný v takýchto veciach tak si to vie urobiť aj sám. Na dosky, čo my máme tak 25 ročnú záruku nám dali.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@mumoo kde ste prosim kupovali WPC dosky na plot? dakujem
Odpovedať
@zuzkacuci Dávali sme Timbermax dosky, skús si nájsť majú aj web, kde majú zverejnené aj aké odtiene majú a všetko. Ak by si chcela vidieť fotku plotu, tak kľudne napíš, pošlem ti 🙂 Nám sa toto riešenie páči a najmä je to bezúdržbové 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Dobré dosky majú aj tu - je to z kvalitného plastu Traplast... https://www.plastrecykling.sk/kategor...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?