Má niekto gabionový plot?

Zobraz úvodný príspevok
dal si niekto robit GABIONOVY PLOT? kolko to asi stoji?1m.
Odpovedať
Profilova fotka
@stanislav213 Kto vám to robil?
Odpovedať
Profilova fotka
@vojtti partia od BJ. Max spokojnost. Este ich caka 60m plotu.
Odpovedať
@stanislav213 viete mi dať na nich kontakt?
Odpovedať
otvaram zas tuto temu...nejaka firma co robi gabiony okolie PO? po pripade odkial ste brali kamen? dakujem za info a potesili by aj fotecky...
Odpovedať
@eja144 prosím vás zohnali ste firmu na gabionovy plot?
Odpovedať
Bohužiaľ ešte nie zatiaľ sme to až tak neriešili keďže budeme plot robiť až na jeseň. Vy uz niekoho máte?
Odpovedať
@eja144 nie este ale manzel sa ide do toho pustit ..ja som len realne chcela vidiet tu na okoli nejaky
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@filiatko kde ste kupovali tie gabiony ďakujem
Odpovedať
@marian271 poprosím cenovú ponuku
Odpovedať
@monikaferkova dobry den prepacte ale uz si nepamatam. Ale mur sme si robili sami. Kamenivo sme davali andezit.
Odpovedať
@mcsmekac mysme dali zhutneny makadam a samozrejme velku drenaz
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Nitra, Zlate Moravce.. Viete o niekom, kto by vedel gabionove ploty dodat? Vdaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ako sa správa gabionový plot v zime ? nemá tendenciu sa "krútiť" zdvíhať ,teda pracovať pri mrazoch ? ...aké máte stým skúsenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@powerfull a keby tomu aj tak bolo, comu to vadi ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma skúšal si sa informovať v https://www.kamenslovakia.sk/predajne... Len počítaj s tým, že nie su práve lacní.
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma Ešte som zabudol, že pôvodné boli na Olichove , ale minulý rok sa sťahovali.
Odpovedať
@jamk1 od nich mam ponuku, hlava sa zakrutila :-D.. Neskutocne drahy su.. Este nemame plot 🤦🏻‍♀️.. Stale rozmyslame, ci sa nevykaslat na estetiku a dat betonovy.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma Však to - tá cena. Môj sused tam robí predajcu a aj keď mi vybavil zľavu na materiál, tak boli neskutočne drahí. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma a aky typ toho plotu chces ? ten tenky 10 - 15 cm siroky, kde je velka gabionova siet na na oboch stranach, alebo taky s gabionovych klietok povedzme 30-50cm siroky ?
Odpovedať
ja som si objednal koše z netu ...asi z Nižnej prišli, predpokladám PL výroba a kameň mi doniesli z lomu tam to triedia aj pre gabióny a potom som si to poukladal. Toto je taká lacnejšia varianta
Odpovedať
@majkoj najprv som chcela ten tensi (to su panely) , kamen priamo z kamenolomu (sme 4km od neho).. Vychadzalo to na 65m cca 3,5tis.. Co sa celkom dalo.. Len nema to kto osadit :-D.. Potom ze tie kose, ale pod ne je potrebny betonovy zaklad, boli hrube tusim 50cm, kamen z kamenolomu, a vychadzalo to na 8tis.. :-p Potom ze dame betonovy, 2,5tis..jednostranny Potom ze dajme pletivo, poplastovane, antracit, to je 500, ale praca 1300.. A tak sme dosli sem, ze nemame nic 😂😂😂😂... Otvoreny pozemok...
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma pod kose netreba betonovy zaklad a tie kose nemusia byt 50cm, ja mam 30 cm http://www.modrastrecha.sk/blog/majko... https://www.gabionove-ploty.sk/gabion...
Odpovedať
@majkoj Mne povedal ze musi, vraj bager vykope, zaliat betonom a ked to bude, potom urobia kose.. 8-( Tiez som mu povedala, ci to nestaci makadamom uzabovat . Vraj nie, lebo tie stlpiky pripevnuju o ten beton a viazu siete skrz stlpik a pritahuju to k betonu.. Ze vtedy to je trvale.. My sme chceli do vysky 1,80.. tak asi za to chceli pevny zaklad.. Plny plot okolo pozemku 65m, vo vyske 1,8.. Ty si to robil sam? Mas to krasne.. Kolko bm? A cenovo to vyslo ako?
Odpovedať
@majkoj my to chceme presne prave tak, ze ako ty mas pletivo s vavrinovcom, tak sa tam bude tahat gabionovy plot, ci betonovy 40 + zozadu 20m.. A spredu nemam nic poriesene, je to tiez 20m s brankou aj branickou.. musim to este raz pozriet.. My sme rohovy pozemok, preto sa chcem z oboch stran zakryt.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma ano robil som to sam, dal som link zkade mam kose, tam su aj ceny. O cene je tazko hovorit, pretoze to zavisi zkade a aky budes mat kamen. Moj plot ma 180cm , pozemok je siroky 24m, jedine co je poriadne zabetonovane su trubky co drzia a stabilizuju ten plot. Kedze je to gabion, je mu uprdele ci sa v zime nadvihne poda, nema tam co puknut. Ak by sa nahodou nieco stalo ktorukolvek cast plota viem rozobrat a za chvilu spravit nanovo. PS: Ked chces robit plny, samozrejme tych trubiek musis mat viac ako ja.
Odpovedať
Profilova fotka
@petikmir zdravim zohnali ste niekoho na gabiony v po?
Odpovedať
Gabión je drahá a nekvalitná stena.
Odpovedať
@elmapo a ty čo odporučaš?
Odpovedať
@elmapo prečo myslíte?čo by ste poradili?aj my nad takým plotom uvažujeme...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?