Luna ploty Malženice

Profilova fotka
ahojte.... chceme robiť plot...a rozmýšľame nad touto firmou?..máte s nimi niekto nejaké skúsenosti?...majú kvalitné ploty??,,ďakujem za každú odpoveď
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, určite sa nemusíte báť, poznám ich prácu... Sú na trhu dlho a ich výrobky sú skutočne vyrábané poctivo a na Slovensku. Nie je to žiadny dovoz z Poľska, ktorý sa predáva za drahé peniaze, ako to už na SVK býva.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@lolonka ako to dopadlo s tym plotom od Luna ploty malženice?? aj ja chcem robiť plot??
Odpovedať
Mám od nich plot jednostranný aj obojstranný - nie je to dobrá kvalita.
Odpovedať
@lolonka tak ku kvalite sa tazko vyjadrim, neni som odbornik :) ale na oko sa zda super, paci sa mi, som spokojna. mame od nich plot BOH eko platne sedy melir 40m a bez problemu.
Odpovedať
Ja mám od nich BOS šedý melír cca 80m - patne sú popraskané a pórové
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte, nájdete sa ešte niekto kto má skúsenosti s plotmi od Luna-ploty? Zaujala nás ich ponuka, ale radi by sme vedeli či ste spokojný z hľadiska kvality ale aj ceny. Ďakujem :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Máte niekto skúsenosti s firmou Luna ploty? Našla som si viac negatívnych recenzií 🤷‍♀️. Ďakujem za viac info.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@maria_panikova dobrý deň, podarilo sa vám prosím zohnať nejaké recenzie na firmu?
Odpovedať
susedia si davali od nich robit plot a zhrnula by som to asi tak, ze na oko vyzera lepsie nez v skutocnosti je.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
sveker si dal robit cca 60m pred 4 rokmi, povedali mu ze platne budu mat mikrotrhliny, ve firme mu to ukazali na vzorke, celkom v norme, svoje platne mohol skontroluvat az po zmontuvaní plota, brutalne popraskane, nieco vymenili za menej popraskané ale boli nervy, zatal je to na pohlad v poradku ale chodí okolo toho s odstupom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?