Lukabeton nikdy viac

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte tak taketo paradne stlpiky nam dodali. Vyzeralo to ako mokre ale uz stoja 2 dni a po vcerajsom slniecku bolo 18stupnov uz by to mao vyzerat inak. Este su tam.odlacky od drevenych hranolov. Nevieme cim to vycistit. Ked to bolo na palete nebolo to vidiet pri preberani. Ako to.riesit? Reklamacia alebo SOI-ka?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@kejsix okej, nevyšlo, nevadí, to predýchaš.
Odpovedať
Profilova fotka
@cifo1986 cifo cistil s cifom..??? tak to muselo povolit......... :) otoc k susedovi a uz nebudes nic vidiet...
Odpovedať
@matoztt zla skusenost s majitelom? Ja im poslem v pondelok mail a kopiu poslem na SOI ku.
Odpovedať
Ľudia ako ty si mor spoločnosti, pošli soi už sa doseru z teba , prvá otázka reklamovali ste to? Eeeee nie pisem vám hneď budú vedieť že majú dočinenia s ....
Odpovedať
zbytocne sa tu riesi nejaka soika ked si ani nekontaktoval dodavatela. keby toto mala riesit soi tak nevedia kde im hlava stoji, to ti hned hodia do kosa ked im napises ze si to nereklamoval. kazde riesenie problemu ma svoju postupnost, a prva vec je reklamacia tovaru u dodavatela.
Odpovedať
@dent reklamoval som to
Odpovedať
@sysell s ....ako si Ty si chcel napisat?
Odpovedať
@cifo1986 clovece nehnevaj sa ale uz len ten napad so soikou z teba robi to zaco ta tu maju. V prvom rade ked mas cas na taky prispevok tak si si mal najst cas vopred dohodnut co je pripustne pri vyrobe. Dalej si snad nezaplatil za dielo komplet sumu pred montazou. Ked velmi chces obrus si to malou flexou s diamantovym kotucom zlahka, to je len zvrchu nalepene ako to nejaky umelec polozil na nenatretu podkladku. Lenze to ti aj tak bude vidno potom zase obrusenu cast.
Odpovedať
@jozefsv Žijem tu celý život,ale stále nemôžem pochopiť nenávisť ľudí ako si ty,alebo sysell. Cifo má pravdu. Ak neuspel s reklamáciou u dodávateľa,tak má právo podľa zákona sa obrátiť na SOI s takzvaným alternatívnym riešením spotrebiteľských sporov. Podľa teba je v poriadku dodať betónový výrobok s odtlačeným hranolom,odštiepeným rohom alebo prasknutý? Takže tebe by nevadil nový televízor s prasknutým deklom vzadu,veď to nebude vidno. Či si budeš dohadovať s výrobcom,čo je prípustné pri výrobe???
Odpovedať
@dodok co si ty retard? Ja nepisem so ziadnou nenavistou. Odstiepeny beton sa vyspravuje vyspravkou nato urcenou. Ked to povoluje norma na dopravnych stavbach v pohladovych castiach tak ty urcite uspejes s odstiepenym stlpikom na soike. Hlavne pan zabudol napisat na zaciatku ze skusal reklamovat, aj to nevieme akym sposobom a co sa udialo, o tom nejak rec nebola,ale ty vies ze co vsetko skusil. Rozumiem ze najidealnejsie sa je hned vyhrazat soikou, bohuzial tam na teba hned necakaju. Nepis tu bludy s tv nato tu nikto nie je zvedavi. Max co sa stane ze mu to vyrobca pride obrusit. Treba sa na sk pozerat na tieto veci s otvorenymi ocami a nie mat ruzove okuliare. Treba byt obozretny a nie plakat po funuse
Odpovedať
@jozefsv som rád,že ľudí nazývaš retardami bez nenávisti,bál som sa,že si to písal nenávistne,ale keďže to robíš s láskou,hneď si ťa vážim viac. Je úžasné,ako trefne porovnávaš dopravné stavby s plotovým stĺpikom. Určite je to správne,odštiepenie 3cm na diaľničnom moste a na plote,alebo dlažbe je to isté. Ak budeš robiť zámkovú dlažbu isto ťa ani nenapadne reklamovať poškodené hrany,alebo budeš očakávať vyspravenie na to určenou vysprávkou... Ozaj aká to tá vysprávka je? Pouč ma,mám po päťdesiatke,ale ešte vždy sa rád učím nové veci.Napr.ako opraviť odtlačok dosky na betóne ak to nieje imitácia dosky,ale bežný hladký betón-takáto chyba nieje určite prípustná! Ešte mi vysvetli ako sa dohovára s dodávateľom vopred čo je prípustné vo výrobe???
Odpovedať
@dodok cakas ze ta par prispevkami naucim nieco co si sa nebol schopny naucit za 50 rokov? neunuvaj sa zbytocne, podaj pomocnu ruku kolegovi ako ma reklamovat stlpik, narozdiel od teba ja som mu aspon radu dal.
Odpovedať
Článok sa načítava...
SOI na moj podnet odpovedala za 10 mesiacov od podania... a toho ani neriesila, prislo vyrozumrnie o zamietnuti zdovodu ich nekompetet nosti konat :-) vela zdaru :-D
Odpovedať
@cifo1986 uplne sa z teba na soike poseru :-D :-D :-D
Odpovedať
@kejsix posrat sa nemusia
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Okrem cementových fľakov o ktorých mimochodom tvrdia že samé vyschnú pretože moc pršalo 😄 v rozsahu 21 panelov ( po konfrontácií majiteľa som dostal odpoveď že sa mám obrátiť na súd alebo SOI ) tak po roku vyzerajú panely úplne rovnako Toto predáva LUKABETON aj takéto perfektné panely s hrdzou kam oko až dovidí ! Hlavne že majú tak agresívne napísanú Web stránku a každá konkurencia sú podvodníci len oni sú asi lietadlo. Hrdzu aktuálne reklamujem u dodávateľa.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?