Lamelovy plot - doporučte firmu...

Chceme dokončiť predné oplotenie domu. Máme vymurovanu stenu do vỳšky 1.m so stĺpikmi ktoré prevyšujú túto stenu o cca 70 cm. Polia chceme vyplniť lamelovỳmi vỳplňami. Plus samozrejme vstupná branka. Na trhu je veľa firiem ktoré sa s tỳmto zaoberajú. Máte niekto pozitívne skúsenosti a viete odporučiť?
Odpovedať
Profilova fotka
@magnos tiez to riesim 😊Odkial ste?
Odpovedať
Som z okresu Skalica. Na webe som našiel vela firiem, ale je ťažko si vybrať. Niektore firmy maju na svojich strankach kalkulator kde treba zadať rozmery viplní. To by nebol problem. Ja to mam trocha komplikovane tym ze v jednom poli mam plynomer a potrebujem v tomto dielci urobiť dvierka tak aby to splývalo, aby to nebolo moc "okaté".
Odpovedať
To chcete akože hliníkový? My máme takto plot urobený, dosky sa môžu dať aj tak ako máme my ale aj vodorovne a podľa mňa to dobre vyzerá a účel to tiež plní 🙂 Dá sa vybrať rôzna farba dosiek, aj také tmavšie, že ozaj na pohľad to ešte aj ako drevo vyzerá 🙂
Odpovedať
Mám drevenú výplň vodorovnu
Odpovedať
ja som to teraz riesil tiez, akoze vybrat si je jedna vec, ale tie terminy januar, februar ma dostali... nakoniec som zobral ponuku od byvaleho suseda, v utorok zamerali, ked neprsalo 🙂 a v sobotu prisli namontovat, az necakane rychle, tak prajem vela stastia
Odpovedať
@goldway Tak ale na niektorých sa oplatí počkať 😄 Ale ja osobne čo mám skúsenosť tak väčšinou keď som niečo cez známeho riešila tak som čakala dlhooo 😄 Tak to si mal šťastie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@goldway ak firmy dávajú termíny montáže za 3 až 4 mesiace, tak ide o predpoklad, že firma je dobrá (má dobré recenzie od spokojných zákazníkov) je teda o ňu veľký záujem a firma nestíha, takže počkať nejakú dobu sa oplatí :)... tiež takto čakám niekoľko mesiacov
Odpovedať
Profilova fotka
Z drevoplastu si vieš urobiť plot už aj sám. Už netreba niekoho aby urobil montáž aby dosky dal tam kde majú byť. Kamarát ten si na plot dával dosky, ktoré my máme na terase a ako obklad. A to si len namontoval také pätky a do toho dosky nasunul.
Odpovedať
@jano66 Nie len je treba aby bol človek trošku zručný, čo môj chlap teda našťastie je. Ja som taká šťastná z toho nášho plotu, je presne podľa mojich predstáv 😎
Odpovedať
Profilova fotka
@mumoo tak ušetrí to nejaké tie peniaze, keď si to človek urobí sám, je to fajn, keď zistíme, čo to obnáša. Ja sa snažím čo sa dá robiť si sám, len nie vždy sa to dá.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?