Lamelový plot - aké máte odstupy?

Profilova fotka
Ahojte, ideme si dat robit plotove vyplne na predny plot, mur aj stlpiky mame uz zopar rokov, ale bez vyplni zatial. Chceme vodorovne lamely, ale nevieme sa rozhodnut ake rozostupy medzi lamelami. Plot je vysoky 1,8m a preferujeme sukromie aj na predzahradke, no nechceme ist cestou uplnej izolacie, v style mur. Radi by sme videli ci nam stoji auto na ulici, ale chceme zachovat aj nejake to sukromie. Riesili ste niekto toto a ake mate odstupy medzi lamelami? Foto pomoze. Dakujem krasne
Odpovedať
Pozeram ze dotaz zostal bez odpovede... Ako ste to na koniec vyriešili?
Odpovedať
@nat28 na lamelach pri zlom vybere farby je dost vidno.prach.Nezvazovali ste tahokov?Je vela variant.
Odpovedať
@marcel714 má pravdu.. aj z ťahokovu sa dajú vykúzliť veľmi zaujímavé ploty. možnosťou je aj dierovaný plech, je teraz tiež dosť veľkým hitom a dokáže ponúknuť to čo hľadáte- výrazný pocit súkromia a zároveň výhľad na ulicu ktorý hľadáte (vidieť či tam máte auto) myslím si že kovové ploty s vhodne zvolenou povrchovou úpravou sú menej náročné na údržbu ako lamelové či už z klasických dosiek či terasoviek.
Odpovedať
@magnos napriklad
Odpovedať
@marcel714 ďakujem Moc pekny plot, pekne zladený s okolím. Sme ale rozhodnutý pre lamelový systém. Len hladáme firmu ktorá to vyrobí a namontuje bez problémov, máme už dosť handrkovania sa s remeselníkmi a oplakávania prác ktoré sa už nedajú zmeniť.
Odpovedať
Firma čo sa tým zaoberá poradí. My máme 0,9 cm. Od cesty na pozemok nevidno cez plotovú výplň nič. Opačne čosi vidno, ale moc si to nevšímam, lebo plot nie je vysoký.
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 kolko pytali za jedno take pole?
Odpovedať
@kaspy ja som mal take polia 4,brana 6m a mala branka. + pohon key vsetko s montazou bolo za 4052
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 ja len ci nahodou nemas cenu jedneho takeho pola. Rad by som si to porovnal s plnym plotom... Brana, pohon...sa tazko rozpocitavaju...odhadujem jedna vypln 150-200€ ?
Odpovedať
@kaspy Ja som to.mal.nacenene ako celok,tak neviem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@marcel714 zdravim moc sa mi zapáčil vas plot, mohol by som vedieť vysku plotu, a rozmery plotovych vyplní? A aj fotku branicky. Dik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?