Hliníková brána a brána z WPC dosiek svojpomocne

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, neriešil tu náhodou niekto dvojkrídlovú bránu a bráničku svojpomocne? Je možné niekde kúpiť hliníkové komponenty na plot, ktoré by sme si poskladali sami (bez zvárania)? Poprípade, nevie niekto poradit, kde by sme si mohli dať za rozumnú cenu vyrobit rám na bránu a tú by sme si vyplnili WPC doskami. Dakujem za rady
Odpovedať
1
2
@jullike presne ako píšeš stotožňujem sa s tým, vkus máme každý úplne iný a prečo by som si mal dávať čo je akurát trendy alebo in, keď sa mi to nepáči, nie som z tých ktorí sa takýchto vecí držia, ktorí sa nimi riadia, pre mňa je náš plot ideálnou voľbou :-D áno tak drevo obnáša nejakú tú robotu, nejaké prebrúsenie z času na čas, lakovanie a to je aj čas, aj peniaze, energia a načo, keď sa to dá aj inak :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yelly1 :-D :-D ja som s tym v pohode uz teraz, ja sa uz neviem dockat vysledku ako to ukaze, uplne uz som ako na ihlach, niekto sa tesi na darceky, na Vianoce a ja sa tesim na totok, na ten finalny vysledok :-D
Odpovedať
@darinna1 verím ti, že sa na to tešíš, lebo je to posun, je to zase niečo ďalšie, čo budete mať na dome hotové, poznám tu radosť, aj moja polovica by ti to tom mohla porozprávať, všetko nové čo domov riešime, kupujeme, tak má z toho taký pocit šťastia, že niekedy až nechápem :-D aj teraz len nové vianočné ozdoby kúpila a jak sa z toho teší :-D :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Velmi dobrý napad s tými Wpc doskami, kolko to vyslo cenovo cca? Zháname bránu aj branicku ale co sme nasli a pacili sa nam tak 3 cenove ponuky cez 3000€ a bez montáze, bez motora. Cena nas zabila a tak hladam radsej alternatívne riesenia. Nasiel som aj jedneho vyrobcu v Senci a potom som sa doklikal az sem. Pojdem asi touto cestou, radsej si to spravit takto svojpomocne. Vyplieskat firme tolko penazí 3000-4000€ za bránu z hliníka alebo nejakeho tahokovu nevidiet to nazivo, kupovat to iba cez katalóg, byt nemilo prekvapený nebodaj samotným prevedením a este aj montázou, tak je to velký risk za nemale prachy. Super, ked budem mat hotovu poslem asi aj fotku a rozpocet. caute
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
@penetrak ako si dopadol? mas to hotove? a cenovo to ako vyslo. skus napisat svoje postrehy.
Odpovedať
Profilova fotka
@coky uvazujes nad takymto riesenim? Jasne, ze je to vsetko o tom ake ma kto aj financne moznosti, ale ja napriklad sa priklanam k tomu, ze radsej si priplatit za kvalitu, len nech je plot dobre a kvalitne urobeny 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@chrobak7 kto vám prosím robil profil, presne toto chcem a výpln wpc dosky.
Odpovedať
@ivettstar Robila mi to firma Kristl z Bratislavy. Ale takú bránu ti pozvara ktorákoľvek firma, ktora vyrába posuvne brány.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?