Emron Stavi, s.r.o.

Dobry den, planujem betonovy plot cca. 32 m od firmy Emron Stavi, s.r.o. mate niekto od nich plot ? Ako ste spokojny ? A ako dlho mate od tejto firmy plot, kvalita prace a hlavne zivotnost plotu.
Odpovedať
My mame od Emron. Ta firma nema vlastnych pracovnikov len odporucia nejakych chalanov co to zmontuju dokopy. U nich je vyhoda asi dobra cena .. ale kedze nestaviam ploty kazdy den, neda sa to porovnat a neviem kto to dokaze porovnat s inymi firmami 🙂 Skuste napisat co je pre vas kvalita prace (je to nicnehovoriace slovne spojenie ktore pouziva kazdy druhy clovek) - napiste co ocakavate a viem odpisat ci ano / nie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@pekny dobrý deň, prosím vás ako dlho máte plot od firmy Emron? Ste spokojný? Tiež uvažujeme na plotom od tejto firmy.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, najde sa niekto s odporucanim na tieto ploty? Presnost odliatkov, pevnost a pod? Dakujem Michal
Odpovedať
Profilova fotka
Mne dovezu plot z Emron stavi niekedy zaciatkom jula. A hned ho budem stavat, tak pripadne potom mozem dat nejake recenzie. Moj stryko ma od nich plot mozno 5 - 6 rokov a vyzera dobre. Ma ten vibrovano liaty. Ten je ovela krajsi ako tie iba vibrovane, kde su same bublinky. A nicim ho ani neoseteoval a stale je pekny bez machu. Ja ho chcem nastriekat nejakym hydrofobizacnym pripravkom aby bol nenasiakavy a dlhsie vydrzal pekny. Bol som pozerat aj u ich konkurencie Remu v pustych ulanoch a tam boli o dost vyssie ceny. A ked som sa ich opytal na emron stavi, tak ma zacali odhovarat, ze nemam tam ani chodit, ze cele kamiony plotov im vracaju 😄 ibaze oni asi rozpravali o sebe a chceli to zhodit na emron stavi 😄 segra ma plot z Remu z pustych ulan a uz 4 roky im ho chodia opravovat. Stale im vychadzaju hrdzave stekance z toho plota. Pouzivaju nejaky zly strk kde je zelezna ruda, alebo co a stale to hrdzavie a steka. Hlavne ze budu rozpravat na konkurenciu, ako im vracaju cele kamiony 😄 By som im ten plot o.ebal o hlavu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za info, môžte potom pripadne napísať vaše dojmy. Ci museli medzi panely dávať lepidlo a pod.
Odpovedať
@pipulkoo Dobrý deň, máte už plot od Emron stavi? Ako ste spokojný s touto firmou, dodaním a kvalitou plotu? Montovali Vám ho oni alebo ste ho robili svojpomocne? Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina_krs dobry den. Ano mam. Otrasny je. Strasne sa pokazili kvalitou. Vsetko musim brusit. A stlpy su krive, hrbate. Ak nezabudnem, tak odfotim
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@dreamhouse sice neskoro, ale nemam s tym plotom problem zatial - material. ako bola odvedena praca, snad dobre, zatial sa nic nerozpradlo, plot sa nevykyval zatial. ale ako spominam, nema vlastnych zamestnancov .. moze sa to lisit partia od partie kto to stavia
Odpovedať
@michal_petricko_sosovec nam medzi panele davali lepidlo aby tam neboli fugy. zatreli to stetcom takze to licovalo. na par miestach lepidlo vypadlo takze to budem dorabat .. musim ale dodat ze zo strany druheho suseda je plot kde je tiez lepidlo a tiez to tam vypadlo po case - vseobecne asi nie je dobre riesenie na to ist tymto systemom.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Toto čudo v dĺžke 75m mi dnes od nich prišlo. Ani sme neboli dohodnutí na dnešnú výkladku. Proste ma prekvapili, ani nechceli aby som prišiel na vykládku, nebol som doma. Vraj si odfotia, že ho zložili pri dome a na základe toho im plot vyplatím. Ajtak som prišiel a to čo som uvidel skoro kleplo. Akože vibroliaty plot. Na fotkách je tento plot "krásny". V realite grc na entú. Panáčika som hneď upozornil nech to ani nevykladá a zoberie to naspäť do Hrubého Šúra. Zo strany majiteľa odpoveď objednajte si inde. Ale propagoval sa ako "najlepší slovenský výrobca plotov" Keby neprídem domov tak to vyloží a keď budem chcieť reklamovať pošle ma nech mu to prinesiem do firmy na vlastné náklady 🤡 očividne takýmto štýlom funguje táto firma. 4trieda plotu, radšej budem bez plotu
Odpovedať
@dejv59 a? Ja mám od nich plot rok a čo prišli kusy odbité, tak mali navyše. Podľa mňa je ten plot za tie peniaze super. Ja som spokojný.
Odpovedať
@dejv59
Odpovedať
Článok sa načítava...
@megdesign prišla 1/2 plotu 140 panelov, ani jeden nebol v dobrom stave. Kusy obité a čo nebolo obité bolo ako rozstrielané so samopalom. Bárs by som ho mal v takom stave ako ty a mal pokoj a nemusel písať takúto recenziu....
Odpovedať
@dejv59 a pýtal si si určite vybroliaty?
Odpovedať
Áno a aj v CP je vibroliaty
Odpovedať
@dejv59 mas u mna velky palec hore ze si ich poslal do prec,ak by to urobila aspon polovica ludi zmenilo by to slovensku kvalitu
Odpovedať
@dejv59 zaujímavé. Lebo ja som s kvalitou a aj s prácou partie (síce boli tmavší, ale išli ako draci) spokojný.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
@dejv59 @sonau ja som reklamoval 4x. 5x bolo u mna auto a menili to. Tiez grc. 3x som bol priamo vo vyrobe sa s nim dohadovat. Treti krat som si bol povyberat panely ktore chcem lebo ma islo uz jebnut z toho co mi vozili. Narobil som sa jak somar kym som pozbrusoval nedostatky. Pri tom obojstrannom to bol masaker. Jedna platna vysoka 32cm, druha 33cm a tretia 34cm. Dalsia zase na jednej strane 32cm a na druhej 34cm. A teraz vyskladaj z toho rovnaku vysku v kazdom poli. Chvalabohu to uz mam za sebou. Minul som 8 brusnych kotucov na kamen. jeden poriadny kotuc 25 euro. Keby som vedel najst niekde inde biely vibroliaty obojstranny plot, tak ani sekundu nevaham. Kto vedel ze sa za par rokov tak pokazia v kvalite.
Odpovedať
@pipulkoo ked budes stavat dalsi plot kukni lukabeton,je to o inom,aj cena
Odpovedať
@sonau lukabeton mal najvyššiu cenu, keď som si dával robiť CP...
Odpovedať
Profilova fotka
@sonau serem sa uz na to. Ked aj padne, jebem sa nan. Nemam uz na to nervi. Uzil som si 100 metrov. Stacilo 😄 este ma caka 40 metrov do predu alpsky. Tam asi zas osediviem z tej ceny, ale tak co uz 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@pipulkoo ja som nakoniec zobral od REMU. Tam bola cena masaker ale keď to zmontovali, aspoň som videl začo som zaplatil
Odpovedať
@dejv59 ak sa ti dá, daj foto... Že aký je tam rozdiel oproti Emron Stavi. Nech vieme porovnať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?