Drevený plot svojpomocne - nápady a inšpirácie

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň. Chceli by sme drevený plot. Horizontálne uložené dosky. Máte nejaké inšpirácie, aké stĺpiky, uchytenie náter a podobne
Odpovedať
Profilova fotka
@ella99 ahoj prosim ta ta drevena vypln ma aku sirku? dik moc ahoj
Odpovedať
@ella99 wau, to vam firma robila? By sa mi to viac lubilo ako s betonom :-)
Odpovedať
@hroma firma nam robila tie betonove stlpiky a ten dolny panel je betonova doska , drevenu vypln robil mm
Odpovedať
@ninaclaudius myslim ze cca 2 m ale opytam sa, nie som si ista
Odpovedať
Profilova fotka
@ella99 dakujem ahoj
Odpovedať
mm je manzel?ci neaka firma?tiez mam doma kopec drevs a neviem co s nim
Odpovedať

Odpovedať
@maxogo Ale stĺpiky mali byť z koľajníc, aby to bolo ucelené;-)
Odpovedať
@ella99 tu drevenu vypln vam to kto pripravil? Potrebujem 60bm.. Neviem, ci sa to nepredrazi moc.. Ale je to nadherne.. Chceli sme betonovy, ale ked som toto videla, nemozem spavat :-D
Odpovedať
@hroma no, praveze tu robil moj muž sám po robote, asi mesiac si to pripravoval. Drevo cerveny smrek nas stal cca 1000 € ale pracu keby sme mali platiť tak je to oveľa viacej. Tak jedine ak sa popytas nejakeho stolara .
Odpovedať
@hroma a ďakujem:-) teším sa že sa Ti páči.
Odpovedať
@stefan222 moj muž :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@ella99 zdravim vas plot sa mi velmi zapacil ak by ste mali cas a opisali mi blizsie ako ste ho robili bola by som vam velmi vdacna teda zaujima ma aky ste dali zaklad a kde ste zohnali tie betonove stlpiky ktore drzia plot ,dakujem pekne
Odpovedať
@agentka017 ahoj, prepac nejako som prehliadla tuto spravu. Plot nam robila firma z vranova, ktora robi betonove ploty, davali sme plny betonovy plot z jednej strany- od cesty, ostatne strany sme si dali urobit iba betonove stlpiky a 1 panel plny betonovy dole, do toho moj priatel vyrobil drevene panely z cerveneho smreku, ktore sme zasuvali do tych stlpikov, presne tak ako betonove panely
Odpovedať
Profilova fotka
@ella99 ďakujem za odpoveď už som si to pozisťovala inde a čoskoro budeme mať rovnaký plot ako vy 🙂teda na Orave 😀
Odpovedať
@agentka017 teším sa na Tvoje foto nového plota. Držím palce nech ste spokojní 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@ella99 tak to sa teším aj ja 🙂ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@ella99 kolko ma zivotnost takyto plot? Je krasne to drevo
Odpovedať
@suzinka121 je to červený smrek a mal by vydržať tak do 20 rokov, uvidíme..... keď napustíme olejom aj viacej....
Odpovedať
@agentka017Ahoj, tak ako? Pridaj foto plota ako vyzerá prosím 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
ella99 agentka017 ahojte, prosím vás akú hrúbku ma ten červený smrek, keď som uvidel ten váš plot, tak už iný nechcem, máte to veľmi pekne, viete poslať foto či už je sivý ten smrek? Ďakujem.
Odpovedať
@ella99 @agentka017 ahojte, prosím vás akú hrúbku ma ten červený smrek, keď som uvidel ten váš plot, tak už iný nechcem, máte to veľmi pekne, viete poslať foto či už je sivý ten smrek? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@ella99 už sa nám to rysuje 😁 ďakujem este raz z inšpiráciu
Odpovedať
Profilova fotka
@john1378 hrubka je 42 mm myslim
Odpovedať
@agentka017 čiže vypadá to 200x15x0,42 cm ? , navrch plotu plánujete nejakú striešku na tie dosky? To je natretý červený smrek? Chcem objednať drevo len tá hrúbka je dosť 42mm. Ďakujem za odpovede, každá rada pomôže pred samotnou investíciou, čoskoro objednávam červ.smrek.
Odpovedať
Profilova fotka
@john1378 ano rozmery su take ,je to natrety cerveny smrek a striešku nejplanujeme ziadnu uvidime co to spravi za par rokov
Odpovedať
@agentka017 skvele, teším sa 🙂 a nech sa vám tam dobre býva 🙂
Odpovedať
@john1378 my mame jednotlive dosticky sikmo ako zaluzie, rozmer 200 x 15 x 0,25mm a najskor sa urobil cely panel ktory sa potom vsuval cely do betonovych stlpikov, ak chces poslem foto detailu. Aktualne foto sa pokusim pridat, uz je viac.menej sivý 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@ella99 ďakujem pekne my byvame uz treti rok čoskoro ale financie sa nesypu z neba tak az teraz sme plot urobili ďakujem este raz za inspiraciu naozaj
Odpovedať
@agentka017 chapem , my sme plot robili az po 5 rokoch 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?