Betónový plot od Profil Invest - máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim, maju akciu obojstranny betonovy plot za cenu jednostranneho, su z Vranova. maju aj pekne prevedenia, napr tento stara tehla.
Odpovedať
1
2
Nám robili taký plot, betónový. Robotníci boli rýchli, nám to zmastili za jeden a pol dňa, 42m. Celá akcia od objednávky po postavenie trvala asi tri týždne. Plot je v pohode, len niekedy sa mi zdá, že mohol byť aj vyšší /máme 2m/. Ale susedov pes mi nebehá po dvore a pri posedení v altánku si kamaráti môžu "!uľaviť" aj v záhrade. Total pokoj od suseda. Odporúčam, cena a robota v poriadku.
Odpovedať
@resys ikona ženy pri mene. A ty zvládaš názor iného?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@tominohorvath no neviem čo je pre Vás ikona ženy ale avatar ktorý tam je myslím že zobrazuje muža a myslím že je úplne jedno aj keby tam mám psa či veveričku, ak sa raz chcem vyjadriť bez zverejnenia totožnosti tak to tak urobím. Ja som vyjadril svoju skúsenosť, vy keďže ste z Galanty, aspoň to je vo Vašom profile, asi ťažko máte skúsenosť s miestnou firmou.
Odpovedať
@resys avatar tam bol v čase reagovania ženský. Zaujímavé že tým nespokojným zákazníkom nepoviete nič . Ale mne idete pindat že keď som GA tak nemôžem vedieť o kvalite firmy.....ja som o firme nič nepovedal. Ale vidim tu minimálne 2 profily , ktoré boli zaregistrované iba kvôli tomu aby dali jeden príspevok, a zrovna sem. :-)
Odpovedať
Pochválim sa ja s bránou od Profil Invest. Spokojnosť - kvalitná montáž a brána v top kvalite.
Odpovedať
@peter19750 ak sa môžem opýtať, aký máte rozmer brány a braničky a na koľko vás to vyšlo? Zvažujeme tiež podobný typ plotu. Ďakujem
Odpovedať
Sme maximálne spokojný , od Profil Invest sme mali iba dodanie materiálu, montovali sme svojpomocne 14 bm - imitáciu dreva pieskovec , 1 platňa prišla prasknutá , ale vymenili nám ju v rámci reklamácie, ešte nás čaká bočná strana od suseda 36 bm ale tentokrát už využijeme dodanie a montáž na kľúč 🙂
Odpovedať
@bubulik14 Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, dnes nám priniesli plot na vzore sú postekane fľaky. Nemáte s tým skúsenosť? Vidno to aj na jednom z príspevkov z roku 2017. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň, chcem sa podeliť s vami a veľmi negatívnu skúsenosť s touto firmou. Minulý týždeň nám priviezli plot za 12.700 €, na ktorý sme čakali 2 mesiace. Objednali sme si obojstranný antracit 100m dĺžka a polovica panelov nevyzerá vôbec ako antracit, ale ako vyblednutý chodník. Vyzerá to hrozne, budeme musieť na svoje náklady celý plot prestriekať. Na naše emaily majiteľ najskôr nereagoval a potom odpísal, že podľa zmluvy je všetko v poriadku, pretože to sú bežné výrobné odchýlky! O kvalite panelov ani nehovorím. Na email Vám pošlú ilustračné obrázky, ale realita je niekde inde, dovezú vám úplný odpad. Neuznávajú žiadnu reklamáciu z ich strany, rozhodne NEODPORÚČAM túto fimu!
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?