ABW alpsky plot

Ahojte, mate niekto plot od firmy abw, konkretne Alpsky plot-siva, alebo biela? Potesila by ma realna fotka a skusenosti s tymto plotom.
Odpovedať
Sivá je chybné označenie, správne Antracit. Tvárnice sú oveľa ťažšie ako hocijaké napodobeniny a preto aj oveľa kvalitnejšie. Sú preto aj drahšie ale to iba na prvý pohľad. Miniete oveľa menej betónu. Po zakúpení odporúčam tvárnice (akékoľvek, nie len ABW) nechať odstáť najmenej 1 mesiac. Pri rezaní sa potom nelámu, rezy sú presnejšie. Alpský plot je určite top voľba ale pozor na rozmery lebo existuje alpský plot a alpský plot max. Ten max neberte pretože to je neúplné portfólio, malý výber typov tvárnic inak je to to isté len väčší rozmer
Odpovedať
@luki211 no na stranke maju aj siva aj antracitova pridavam foto. Preto sa pytam, ci niekto nema fotku ako to realne ta siva vyzera, ten antracit je na nas moc tmavy..A dakujem za tip☺️
Odpovedať
Profilova fotka
Robil som zo siveho takto. Tri dni prace a dovre sa stym robilo.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@m_ichaela1 Ktore plotove tvarnice ste napokon kupili? Ja sa prave chystam kupit ten Alpsky Plot MAX od ABW. Vedeli by ste mi poslat foto ako to vyzera? Dakujem.
Odpovedať
@wolodymyr Zdravim,chcem sa opytat na kvalitu ABW tvarnic,ako ste s nimi spokojny,nakolko v inych diskusiach pišu že niesu kvalitne. Ako sa s nimi pracovalo,či ich trebalo velmi upravovat aby sedeli pekne na sebe. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@petogti mal som tie jednostranne a robilo sa mi dobre s nimi. To z fotky som zbuchal za vikend sam. Jedina akoze nevyhoda ze len paletovy odber bol ...takze som musel dobre vypocitat aby to vyslo ale mozno to uz neplati.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?