Strop na vaznikovy krov

14. mar 2021440
  • @igorkoo  pekne spravené. Takto to budem robiť aj ja.. nad OSB máš aku izoláciu ? A pochodzny strop si robil ? Strešné laty si dával 50cm od seba ?

• @igorkoo  ta pena na krizovych spojoch je aby nevrzgali? este som taku upravu nevidel 🙂

• Sponzor fóra
  • @igorkoo  je to uchytenie OSB dosky pevne? nebojis sa ze by to drevo mohlo casom pracovat a uvolnilo sa to? (ja uz mam hotove, len spatne rozmyslam, ze by som to tiez riesil ako Ty keby som vedel, len ma toto trosku zaujima, ci je to dobre a bezpecne riesenie) kazdopadne vyzera to velmi dobre a naozaj lutujem, ze som to tak aj ja neurobil (robil som SDK priecky, tak ta OSB doska by bola idealna)

• @majko22  ďakujem, mám penu striekanú na vrch osb.Ano , mám predpripravené, keď bude čas niekedy cez zimu nabucham dosky (s medzerami 0.5 cm )ktoré som vyniesol pred osadením osb dosák. laty som dával na cca 40cm.

• @epto  to som dal len do obývačky, kvôli možnej rezonancii pri dunivých basoch.planujem tam dať lepšiu hudbu. môžem potvrdiť,. že to funguje! žiadne rezonancie , keď som pobuchal .

• @igor256  hmm, či je to pevné? keď mi striekali penu,tak na tých osbčkach behali traja chlapi. a v pohode.nebojim sa ,dal som dostatok skrutiek.

• @igorkoo  Akymi skrutkami si prichytil JSB zavesy o vaznik a akymi skrutkami si prichycoval laty o tie JSB zavesy? Myslim rozmer, napr. 4,5x35 a pod.

• @jjaannoo   o väzniky som skrutkoval
    skrutkami typu RS -4235 ø4,2 dĺžka 35mm. Dal som 3ks na jedno jsb, stačia aj 2ks , ale ja som dal viac.
    A laty som skrutkoval s typom
    FW -3535 ø3,5 dĺžka 35mm (samozrejme laty boli sušené) 2 ks z jednej a 2ks z druhej strany.Skrutky od top kraft.

• @igorkoo  akoze k tomuto nemam slov!
    Absolutny uzas.
    Presne momentalne riesim podobnu situaciu a bol by som rad kebyze viem najst firmu ktora vie presne toto zrealizovat.
    Ak mi viete dat kontakt budem nesmierne vdacny.
    Dakujem.

• @igorkoo  fajn zlepsovak na laser😉 Aj ja to takto riesim.

• @igorkoo  
    Zaujimalo by ma ako ste riesili prestupy rekuperacie?ci ste ich tahali cez veniec v chranickach alebo ste vyuzili vaznik v problematickych prestupoch alebo ste to mali tak vymyslene ze ste sa takymto miestam uplne vyhli?

Dakujem za info.

• @tomi55   ďakujem a už si píšeme cez ss, tak nebudem sem odpovedať.

@profistavbari   hej to som narýchlo zbúchal , keďže v tej laserovej sade nebol ani jeden taký držiak , ktorý by som vedel takto pripevniť.

• a ešte prikladám podlahu na pôjde. plocha 5x4m

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém