Sadrokartón - Ján Pekár (Žilina) - skúsenosť

Profilova fotka
Zdravím, chcel by som sa s vami podeliť o veľmi dobrú skúsenosť v oblasti sadrokartónu. Jedná o veľmi šikovného chalana zo Žiliny, ktorý nám na novostavne RD robil sadrokartón v podkrovnej časti domu. Práca bola odvedená precízne, prístup profesionálny. Čo sa týka poradenstva určite odborník na mieste ... po spoločnej konzultácií sa objednal materiál ... v podstate všetko vybavil :) V našom prípade nám dokladal druhú vrstvu izolácie (vaty), sadrokartón na komplet + výlezový rebrík na povalovú časť a to všetko za rozumnú cenu, môžem ďalej len odporúčať, tak ak by ste niekto mali záujem ozvite sa, dám vám kontakt.
Odpovedať
Naco nova tema? http://www.modrastrecha.sk/forum/hlad...
Odpovedať
@frenky89 Ahoj.TAk som ti dobre poradila a som rada ze si spokojny ako aj my.
Odpovedať
Profilova fotka
@kejsix chcel som nejak pridať pozitívnu recenziu, teraz som so všimol, že som mohol pridať aj ďalší koment ... ale myslím, že je to v podstate jedno ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petka456 áno, včera sa táto etapa ukončila, sme nadmieru spokojní :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@frenky89 mozem Vas poprosit o kontakt? dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobry den,mohla by som vas poprosit o kontakt, plus s akou cenou za m2 mam pocitat.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@dvp napísal som vám poštu
Odpovedať
@frenky89 aj ja poprosim kontakt a cenu za m2. diky
Odpovedať
Profilova fotka
@davincidemons bližšie info v pošte
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobrý deň, vedeli by ste mi, prosím, poslať kontakt na toho majstra? Plus, s akou cenou za m2 môžem rátať. Ďakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@frenky89 dobrý večer, môžem poprosiť kontakt na pána Jána Pekára? + cena práce za 1m2 Ďakujem
Odpovedať
Vsetci ste tu s panom Pekarom spokojny,ale fotky z jeho prace tu nikto nedal. 🤔
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@davincidemons napísal som do pošty
Odpovedať
Profilova fotka
@marian3385 napísal som viac do pošty
Odpovedať
Profilova fotka
@mbla viac som zaslal do pošty ...
Odpovedať
Profilova fotka
@jojor ajsné možem sem upnúť nejaké foto keď budem mať viac času ... lebo už bývame asi 7 mesiacov ... tak to musím pohľadať v histórií
Odpovedať
Profilova fotka
Pár fotiek z prác ... - od zakladania vaty (robili my), - konštrukciu profilov, - obloženie SDK, - tmelenie - prvý náter farbou (robili my) ... čo sa týka SDK máme v dvoch izbách vikier + horná kúpeľňa, schodisko + osadenie a montáž výlezového schodiska ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
poprosim kontakt na pana sadrokartonistu. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Pridavam osobnu skusenost. Pan Pekar mi prisiel spravit stropy na dome vratane izolacie strechy. Zabezpecil si sam vsetko od materialu po ubytovanie (on je z okolia ZA a pracoval v IL okrese). Islo mu to vazne od ruky, ma to vychytane. Cca. 135m2 plochy spravil spolu s izolaciou za +/-9 pracovnych dni (ked som si daval ponuky robit inym, tak 2-3 tyzdne pri 2 ludoch a za drahsie). Ochotne mi dosiel dorobit aj sadrokarton na podestu, kam pojde zabradlie na schody. Ja vrelo odporucam. Jeho pracu som predtym nevidel, dal som na recenzie na modrejstreche a vyplatilo sa.
Odpovedať
Profilova fotka
@elnath správa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Aj ja by som rád aj takto poďakoval za perfektne odvedenú prácu p. Pekára. Napriek tomu, že šiel do jamy levovej 😄 Konštrukcie a SDK som si robil sám plus pásky, ale na finálne tmelenie som si už netrúfol a aj čas naháňal. Po spoločnom telefonáte prišiel na obhliadku. Dohodli sme sa a pán všetko zrealizoval. Veľmi pekná práca a všetko a všade čisto. Za mňa obrovský palec hore.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Na základe ohlasov tu na MS som oslovil p. Jána P. na montáž sadrokartónu. Potvrdzujem vyššie spomenuté recenzie. Montáž, komunikácia, poradenstvo, dodržanie termínu, čistota na stavbe atď. 100% spokojnosť. SDK od p. J. P. je najlepšia voľba. S čistým svedomím môžem p. J.P. odporučiť.
Odpovedať
Ak mozem otazocku. Tento pan co vam tu robil sadrokarton. Davali ste ho az po omietkach a poteroch? Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?