Napinave stropy - ano, alebo nie.

Ahojte strechaci. Co hovorite na pouzitie napinavych stropov (napinave folie) na plafon namiesto sadrokartonu? Myslite si ze je to dobry napad? Daval to niekto, ako je s tym spokojny? Dakujem za rady.
Odpovedať
@vianocka13 no ak budes chciet dychat ten platovy smrad...
Odpovedať
@miso555 a to je aky platovy smrad? Preco by to malo smrdiet?
Odpovedať
@vianocka13 on nevetra tak si nemoze dat folie.
Odpovedať
Mame 2 rok zatial spokojnost.
Odpovedať
@vianocka13 https://slovnik.aktuality.sk/synonyma... Stropy su naopak celkom nudne, dokonca aj tie napinane.
Odpovedať
@gashtaan fiha, crta sa to tu na "napinanu" debatu 🙂
Odpovedať
@vianocka13 krasne, hlavne tie podsvietene. Ja som skoncil na prvej cenovej ponuke. Uz si si to dal nacenit?
Odpovedať
@svetlo1 nie, este som to nedala nacenit, zatial zistujem ci sa oplati vobec do toho ist..
Odpovedať
Ja idem davat napinane stropy do novostavby páčia sa mi rovne línie ziadne praskanie a maľovanie narozdiel od sadrokartónu, cenu aspoň u nás na vychode sa cca vyrovnajú sadrokartónu je tam akurát naviac osadenie lustrov bodových svetiel cca 5€ kus naviac, inac sadrokarton cca 17€m2 a napinane do 20€m2
Odpovedať
Kolega mal teraz s napínaními stropmi výborná skúsenosť keď sa mu pod strechu dostala kuna a videl pekne pacičky Ako mu behajú po napínanon strope :-D Zena skoro skolabovala 8-)
Odpovedať
@rkorba na rozdiel od sdk to vies dat dole a aj naspat. keby mu behala kuna po sdk bolo by to lepsie
Odpovedať
@sevciklc nehovorim co je lepsie len ten audio vizualny zazitok mi so sdk nezazijeme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Svagrina ma par mesiacov. Ja to poviem tak, zda sa mi to drahy spas za nieco, co ked ta na to neupozornia, tak ani nevies. Po case uvidime klady a zapory. Firma jej to natahovala, na prvykrat to nebolo bohvie co, museli prist opravit.
Odpovedať
@gantree ved prave ze ked sa naratalo kazde svetlo, roh, stlpik, tak cena isla dost vysoko. Hlavne male miestnosti vysli mega. Este je minus ze to ma maximalnu dlzku, takze ak mas chodbu s obyvackou spojenu tak tam bude 2mm listicka. Taktiez pri velmi velmi silnom prievane to moze vybrovat. Ako je to nepriedusny plast, ale asi ako vecsina veci doma. Inac super vec, lahka, cista, rychla montaz mozna demontaz, nepraska, vyrovnas akukolvek nerovnost, mozne podsvietenie v profile pri stene alebo celeho stropu...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@vianocka13 úžasná vec my máme v dome keby sme sa o tom skôr dozvedeli bolo by to v každej izbe ale bohužiaľ mame aj sadrokartón a ten je už celý dopraskany. aSme max spokojní, žiadne praskanie sadrokartónu v rohoch, maľovanie, môžeš kedykoľvek vymeniť za inú farbu( je to potom lacnejšie)taktiež môžes pod to zatepliť vatou. Super vec
Odpovedať
V práci máme na WC, je to pekné, nasvietené, zospodu sa po 6tich mesiacoch pozeráme na mŕtve pavúky.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?