Hladam dodavatela Sadrokartonove prace

Vie mi niekto odporucit dobrych sadrokartonistov ? Oblast Povazska Bystrica a okolie. Co som si zistoval tak 2 pytaju 21 eur s materialom.. co sa mi zda dost premrstena cena ako pozeram na prispevky od inych strechacov. dakujem Ak mate cislo hodte mi to do spravy. Dakujem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@111petstav taku cenu by som teda bral.. lebo vsak material, podla mna je tak do 800 eur.. no cakam na ponuku, nasiel som niekoho z Bytce. Hoc stale bojujem s tym ze by som si to uz spravil nejako svojpomocne.
Odpovedať
@mukmak 11 e bez materiálu 0905 551 489 plocha 100 m2 rovný strop parozábranu a vatu som si robili sám oni iba konštrukciu ,SDK + tmelenie a brúsenie realizované v sept . 2019 . Sú od IL .S prácou som bol spokojný .
Odpovedať
@mukmak ak nemáš zložitú konštrukciu a vieš ako nato tak si to urob sám usetris viac než 1000eur záleží koľko máš m2
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.sk/forum/hlad... tento chalanisko robil aj nam, spokojnost, skus mu zavolat @mukmak
Odpovedať
Urcite pan Jan Pekar.Profik so znalostou remesla.
Odpovedať
@dudo1801 ahoj, no ta cena veru zaujala.... Material beriem tiez z Ilavy, zo stavmatu :) asi im zajtra veru zavolam. ja mam cca 130m2.. ale uz rozsekane na miestnosti, Vatu si robim tiez sam. Nemas nejake fotky.? teda spravili to tmelenie a brusenie tak ze nevidis tie prechody, resp. spoje SDK ?
Odpovedať
@ninaclaudius vdaka za tip.
Odpovedať
@mukmak ked to natries povrch je jednotny .nasiel som dake fotky v mobile ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?