Zlte zatecene flaky na stenach

napada, prosim, niekoho z coho sa mi mozu tvorit taketo zlte flaky v rohoch medzi stropom a stenou? byt je 4 roky po rekonstrukcii, zatekanie zacalo az teraz. od susedov to nejde, maju suchu podlahu. myslela som ze kondenz lebo na zaciatku boli flaky mokre a byt je vlhky (bezne okolo 68%), kupila som odvlhcovac, ale flaky sa zvacsuju a zltnu. moze byt prasknuta trubka? vsetky 3 steny su susediace. vie niekto ako diagnostikovat pricinu bez rozbitia steny? vopred za kazdy radu.
Odpovedať
@alex777 nam sa toto robilo u nasej starkej, ale mala velmi stary dom, takze tazko povedat. mozno by to ozaj mohlo byt prave tou prasknutou trubkou, inak si to vysvetlit veru neviem.
Odpovedať
@bibiana177 to ako jediné napadlo aj mňa. takéto fľaky robí taký nárazovejší únik vody
Odpovedať
Profilova fotka
To vyzera na prasknuty odpad. My sme mali na vani v panelaku prasknuty a aucho a sused pod nami vzdy ked sa vypustala plna vana mal flaky. Ked sa v nej sprchovalo tak nie. Kks pol roka trvalo kym na to niekto prisiel. Ked som to opravoval tak mini trhlinka ani ju poriadne nebolo vidno.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda prajem vela stastia s vyriesenim tohto problemu, vobec to nevyzera dobre, ale to asi vies usudit aj sama. snad sa s tym teda bude dat nieco robit.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?