Rozmery 3-izbový byt Kosice, typ T06B_B302.2

Dobry den, nemate niekto rozmery takehoto bytu? V Kosiciach by sa mal nachadzat na tychto adresach: Tyršovo nábrežie 11 Dargovských hrdinov (Furča): Adlerova 2 • Fábryho 2 • Fábryho 9 • Fábryho 7 • Fábryho 5 • Fábryho 3 • Fábryho 1 • Exnárova 6 • Ovručská 12 • Ovručská 10 • Ovručská 8 • Ovručská 6 • Ovručská 4 • Ovručská 2 • Dvorkinova 5 • Dvorkinova 3 • Dvorkinova 1 • Povstania českého ľudu 9 • Povstania českého ľudu 7 • Povstania českého ľudu 5 Dakujem!
Odpovedať
sirka kazdej je 340, zvysok si vypocitas
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte otázka, načo sú ti vlastne tie rozmery?
Odpovedať
@sampur zeby na to aby mala predstavu kolko a aky nabytok jej tam vojde?
Odpovedať
@strelnica inac poznam tie byty, izby su celkom solídnej velkosti, obyvacka odhadujem, ze ma na dlzku pomaly 7 metrov, viem, ze kamoska v nej mala aj velku gaucovku aj jedalensky stol a kuchyna je paradna, vojde tam aj velky kus linky do rohu a aj stolovanie. Akurát kupelna a WC su klasika umakartove jadro ale vojde tam aj pracka. Prechod medzi tymi dvoma izbami ludia zvyknu zamurovat a je na vas ci date detsku ku balkonu alebo ku kuchyni. Uprimne povedane, toto je jeden z tych najpodarenejsich bytov v Kosiciach. Taky akurát na byvanie aj s detmi
Odpovedať
Dakujem za odpovede. Ano, potrebujem to vediet kvoli nabytku. Byt si prenajimame, ale nevieme sa tam ist dopredu osobne pozriet. Napriklad som chcela vediet, aka vzdialenost je v najvacsej izbe za dverami ku stene, ci sa tam vojde nejaka skrina.
Odpovedať
@zita19 Vdaka. Pride mi divne, ze majitel mi napisal, ze stredna izba je najmensia (aj podla fotiek vyzera) a tuto na nakrese su rovnako velke.
Odpovedať
@strelnica v tom bytecosom bola ja su rovnake
Odpovedať
@strelnica j tie dvere si uz neviem vybavit, to uz bolo davno. Vlavo od dveri mali jedalensky stol ale co mali za dverami a kolko miesta to fakt netusim
Odpovedať
Profilova fotka
@strelnica skús zájsť na bytový podnik, mestský úrad alebo podobnú inštitúciu, možno budú mať ešte pôvodné výkresy.
Odpovedať
@martosko vdaka za radu, ale keby som bola v Kosiciach, sama si to v byte odmeriam ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?