Pracka Beko wmy 51032 ptyb3

Ahojte, poraďte prosim je normalne ze mi nova pracka beko wmy 51032 ptyb3 pri otabi vydáva zvuk akoby štartovala raketa a pri zmykani uz ani nehovorim. Navyse pri poslednom praní sa mi uz extremne zdal ten zvuk silny pridem a pracka dobrych 15cm na inom mieste, takmer sa vytrhla zo steny. Podotykam ze asi 5x prane a od zaciatku ma cudny zvuk. Rozmyslame dat ju reklamovat len nevieme co by mal byt dovod. Dakujem za lazdu radu.
Odpovedať
@erikaro asi ste nevybrali poistne skrutky zo zadnej strany ked je nova...
Odpovedať
A myslíte ze pracka by prala aj s tymi skrutkami?
Odpovedať
Ano uz som pocul o pripadoch ze ich tam mali 2 roky a zbadal to az opravar. Nie vsetky bunguju ako cap niektore tie koliky len tlacia o bubon.
Odpovedať
@erikaro Ano operie sem tam si pri tom poskace po kupelni :) :D a vydava take zvuky o akych pisete vzadu zo zadnej strany cca 4 alebo 6 velkych skrutiek
Odpovedať
Tak tieto koliky boli odmontovane uz na začiatku..odfotila som zadnu cast pracky ale myslim ze tam uz neni nic co ste spominali...takze asi bude inde chyba.😥
Odpovedať
@erikaro nasim som ju kupil pred 3 rokmi a tiez to iste im robi, koliky som vytiahol. Je to proste smejd beko.radsej na nej ani neperu, je to len vystavny kus co zavadzia.
Odpovedať
@erikaro Skusit jednoznacne reklamovat,ale ak to bude uz od vyroby zle navrhnuta konstrukcia vyvazenia bubna,tak reklamacia nebude uznana,odpoved bude,ze pracka perie ako ma...
Odpovedať
@erikaro Je tá práčka dobre vyvážená? Treba zobrať 40-50 vodováhu a skontrolovať to. Práčka musí byť v rovine v každom smere a nesmie sa vôbec vyklať. Ak práčka vykle, nie je v rovine, resp. podlaha je nerovná, treba to doladiť. Dá sa to jednoducho točením jednotlivých nožičiek. V ideálnom prípade bol k práčke dodaný aj špeciálny, na to určený kľúč. Takže postup: umiestni práčku tak, aby sa žiadnej steny nedotýkala, skontroluj ju vodováhou, nastav, prípadne medzi práčku a hadice môžeš dať nejakú penu, aby hadice nebúchali o zadnú stranu práčky. Potom pre kontrolu pusti prázdnu práčku s odstreďovaním na najvyššie otáčky. Ak je všetko v poriadku, máš po rakete, ak nie, tak neostáva nič iné, ako reklamácia.
Odpovedať
@erikaro no co si poriesila?
Odpovedať
Reklamovala som ju tak este tento tyzden maju prist sa znova na to pozriet..pri prvom pozreti mi bolo povedane ze to este moze byt nejakym nevydretym cimsi..a ze ked budem castejsie prat vydrie sa to...co je podla mna blbosť lebo som prala asi 20x...taj ze ak sa to nezlepsi pridu este raz...som zvedava ...zacinam sa obávať
Odpovedať
@filipe11 tak výsledok je že prídu vymeniť motor, chyba je asi tam:)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?